Edukacja Drukuj Zapisz

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Hubalu

uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr. Dobrzańskiego w Bychawie podczas akademii zorganizowanej z okazji 3 maja
kwietnia
2023

W dniu 27 kwietnia 2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Święta Konstytucji 3-maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie  przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Zaprezentowano także historię konstytucji dla przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski.

Uroczystość ta była również okazją do podziękowania Marcinowi Sudra i Bartłomiejowi Wyka uczniom IV klasy technikum pojazdów samochodowych, którzy zajęli I miejsce w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników „Akademia Młodego Mechanika”.

Laureaci podczas Poznańskich Targów Motor Show w każdym z 13 zadań praktycznych uzyskali maksymalną liczbę 10 punktów. Dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne, opanowanie, pewność siebie i szybko podejmowane decyzje wpłynęły na końcowy wynik i sukces uczniów. Pani Anna Matraszek – Furtak Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji Zdrowia i Spraw Społecznych pogratulowała zwycięzcom i wręczyła symboliczne upominki. Jeszcze raz gratulujemy tak wysokiego wyniku i życzymy wielu dalszych sukcesów.

przygotowane przez uczniów dekoracje

dyrektor szkoły Janusz Sagan oraz Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Anna Matraszek-Furtak

uczniowie podczas akademii

uczniowie, którzy zdobyli I miejsce w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników „Akademia Młodego Mechanika”.

moment wręczenia nagród dla zdolnych Mistrzów

zdjęcie pamiątkowe Dyrektora Szkoły Janusza Sagana oraz Anny Matraszek Furtak z młodymi Mistrzami oraz ich opiekunem