Aktualności Kultura Drukuj Zapisz

Zaproszenie na finał X Jubileuszowej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 14 maja w Janowie Lubelskim

Kawałek plakatu
maja
2023

Organizowany w Janowie Lubelskim finał DOFE będzie wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji. Chcemy w tym dniu przede wszystkim pokazać beneficjentów, którzy skorzystali z możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, a także przybliżyć projekty oraz inwestycje powstałe dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej. Wydarzenie ma na celu zwiększyć świadomość mieszkańców regionu w kontekście korzyści płynących z efektów wdrażania FE.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 (wejście na teren Zoom Natury oraz rozpoczęcie atrakcji). Oficjalne otwarcie finałowej X Jubileuszowej edycji DOFE przez Pana Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego zaplanowane jest na godz. 14:00.