Wyskocz na weekend Drukuj Zapisz

 
Wolny czas jest zbyt cenny, aby pozostawić go przypadkowi a szukanie wolnych miejsc wartych zobaczenia w natłoku innych informacji tez bywa uciążliwe, dlatego oddajemy państwu propozycje pięciu gotowych wycieczek po Powiecie Lubelskim. Odkryj jak to blisko.....
 
„Kraina wokół Lublina – wyskocz na weekend!” to tytuł projektu realizowanego przez Powiat Lubelski. Realizacja projektu miała na celu utrwalenie pozytywnego wizerunek Powiatu Lubelskiego wśród osób zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu jako miejsca gdzie warto przyjechać i zobaczyć coś ciekawego.
 
W ramach projektu przeprowadzono identyfikację i analizę atrakcji turystycznych z terenu Powiatu lubelskiego. Analiza była podstawą do grupowania atrakcji pod kątem oczekiwań konkretnego odbiorcy m.in. turysta aktywny, ekoturysta itp. Wyniki opracowania posłużyły do stworzenia planów gotowych wycieczek weekendowych (zawierające informacje o atrakcjach, miejscach noclegowych, punktach gastronomicznych itp.). Ponadto wykonano 50 zdjęć sferycznych (z możliwością oglądania 3600) z najciekawszych zakątków naszego Powiatu. 
 
Gotowe propozycje wycieczek wraz ze zdjęciami zamieszczone zostały w multimedialnym przewodniku, tak aby każdy potencjalny turysta „weekendowy” mógł zapoznać się z ofertą turystyczną, która zachęci go do odwiedzin wymienionych w przewodniku miejsc i skorzystania z propozycji wycieczek.
 
Elektroniczna wersja przewodnika zamieszczona została na naszej stronie internetowej - tak aby każdy planujący weekendowy urlop mógł skorzystać z oferty turystycznej naszego Powiatu. Tradycyjna drukowana wersja przewodnika została wydana w formie broszury z płytą MiniDVD.
 
Realizacja pomysłu możliwa była dzięki dofinansowaniu, które Powiat Lubelski pozyskał za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina” z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Mapa Drukuj Zapisz

 
 
 
 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie 
Publikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 
 
 Logówki unijne
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa