Zakup Nowoczesnego Systemu Kardiomonitoringu

System kardiomonitoringu
września
2021

W dniu 28 września br. w budynku Przychodni Rejonowej w Bychawie odbyło się formalne przekazanie do użytkowania nowoczesnego systemu kardiomonitoringu, w tym dwóch kardiomonitorów z funkcją holtera, stacją roboczą i licencją systemu centralnego.

Zakup ww. aparatury i sprzętu o łącznej wartości 46,0 tys. zł był możliwy dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu w formie dotacji przez: Gminę Bychawa w wysokości 23,0 tys. zł oraz Gminy: Jabłonna, Krzczonów, Strzyżewice i Wysokie w kwotach po 4,6 tys. zł, przez każdą z Gmin.

System kardiomonitoringu będzie stanowił wyposażenie Pracowni EKG pod kątem potrzeb pacjentów Poradni Kardiologicznej oraz Oddziału Szpitalnego i Poradni Internistycznej.

Dyrekcja Zakładu wraz z Pracownikami pragnie złożyć gorące podziękowania wszystkim Donatorom, którzy przyczynili się do realizacji projektu.

Jednocześnie przypominamy, że od dnia 01 września 2021 r. Poradnia Kardiologiczna przy SPZOZ w Bychawie funkcjonuje w ramach kontraktu z NFZ.

W razie potrzeby serdecznie zapraszamy !

dwie osoby w pomieszczeniu

system kardiomonitoringu

w kabinecie szpitala kilka osób