Zgłoś się do „Tradycyjnie w Nałęczowie” - Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych 2023!

logo festiwalu i napis : Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Tradycyjnie w Nałęczowie Park Zdrojowy plac przy Starych Łazienkach
czerwca
2023

Nałęczowski Ośrodek Kultury przyjmuje zgłoszenia Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w drugiej edycji festiwalu "Tradycyjnie w Nałęczowie" Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych, który odbędzie się w dniach 1-2 lipca w Nałęczowie.

Lokalne przysmaki, tradycyjne rękodzieło, inspirujące warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi, dobra muzyka i relaks w plenerze  - wszystko to podczas dwudniowego Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich!

Spotkajmy się 1 i 2 lipca – „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych.

• Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych z terenu powiatu puławskiego, lubelskiego i opolskiego do udziału w drugiej edycji „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych.
  • Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu puławskiego, lubelskiego i opolskiego do udziału w konkursie kulinarnym „Natura od kuchni”, którego celem jest promocja żywności pochodzenia leśnego.

Konkurs odbędzie się w ramach Festiwalu „Tradycyjnie w Nałęczowie - Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych” 1 - 2 lipca 2023 r.

Konkurs organizowany jest przez KGW Sadurki w ramach pozyskanej dotacji z Lasów Państwowych na promocję żywności pochodzenia leśnego. Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe. Na zwycięzców czekają MEGA atrakcyjne nagrody!!!

Zgłoszenia należy bezpośrednio przesłać do Nałęczowskiego Ośrodka Kultury.

Wszystkie informacje znajduj ą się na stronie www.noknaleczow.pl

Do pobrania: Regulaminy i karty zgłoszeniowe:

Regulamin Festiwalu Tradycyjnie w Nałęczowie

Formularz Zgłoszeniowy - udział w Festiwalu

Regulamin konkursu kulinarnego

Karta zgłoszeniowa do konkursu kulinarnego

Autor: Katarzyna Kosowska