28 maja br. w Auli im. Papieża Jana Pawła II na Politechnice Lubelskiej odbyła się Uroczysta Gala Finałowa IV edycji Studenckiego Festiwalu Biznesu pn. „Przedsiębiorczy Student”.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Lubelskiego – dr inż. Sylwii Pisarek-Piotrowskiej.
Gala była podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy studentów, którzy zaprezentowali swoje projekty. Szczególne cieszy nas fakt, iż dwa projekty zostały poświęcone funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Lublinie:
„Starostwo 2.0 – Inteligentna Platforma Obsługi Mieszkańca Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Lublinie”
„Rozwiązanie AI wspierające mieszkańców w sprawach urzędowych” – przygotowane przez Konrada Kosteckiego oraz Bartosza Panasiuka.
Dziękujemy za kreatywne spojrzenie na rozwój nowoczesnych usług dla mieszkańców oraz zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla administracji publicznej.
W wydarzeniu udział wzięła: Starosta Lubelski – dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz laureatom i życzymy dalszych sukcesów!