Przed Wami ważny krok – Egzamin Ósmoklasisty.
Życzymy Wam pomyślności, spokoju i wiary w siebie.
Niech pytania okażą się znajome,
a odpowiedzi – oczywiste.
Powodzenia!
Trzymamy za Was kciuki i już dziś zapraszamy do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Lubelski.
Starosta Lubelski
dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska
oraz
Zarząd Powiatu w Lublinie