Blisko 9 kilometrową trasę pokonali uczestnicy I Rowerowego Rajdu "Kilometry Uśmiechu", który odbył się 9 maja w Domu Dziecka"Oficyna" w Woli Gałęzowskiej.
Celem rajdu była nie tylko wspólna rekreacja, ale również promocja zdrowego stylu życia i wspólna integracja. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego oraz wziąć udział w konkursie ruchu drogowego i wykazać się znajomością zasad bezpieczeństwa i zachowań w różnych sytuacjach drogowych.
Rajd został objęty Honorowym Patronatem Starosty Lubelskiego - dr inż. Sylwii Pisarek-Piotrowskiej.
W wydarzeniu udział wzięli: Iwona Pulińska - Wicestarosta Lubelski, Radni Powiatu Lubelskiego w osobach: Krzysztof Chmielik oraz Marcin Olszak, a także Magdalena Toporowska - Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lublinie.