Z tej okazji składamy wyrazy uznania wszystkim Bibliotekarkom, Bibliotekarzom oraz Pracownikom Bibliotek.
Dziękujemy za zaangażowanie
w upowszechnianiu kultury i troskę
o dziedzictwo literackie. Dzięki Państwa pasji,
profesjonalizmowi i oddaniu każdy czytelnik
może korzystać z bogatego księgozbioru
oraz rozwijać swoje zainteresowania.
Życzymy Państwu zdrowia, szczęścia
i nieustającej satysfakcji z pracy
oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Starosta Lubelski
dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska
oraz
Zarząd Powiatu w Lublinie