AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Życzenia Starosty Lubelskiego - dr inż. Sylwii Pisarek-Piotrowskiej z okazji zakończenia roku szkolnego

Alternatywny opis: Czarna tablica z napisem "Zakończenie roku szkolnego 2023-2024" w białych literach, z herbem w prawym górnym rogu. Przed tablicą znajdują się przybory szkolne - zeszyty, kalkulator, ołówki, jabłko oraz kredki.
21
czerwca
2024

Dokument zawierający Życzenia Starosty Lubelskiego - dr inż. Sylwii Pisarek-Piotrowskiej z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo, Dyrektorzy i Nauczyciele, Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Dobiega końca rok szkolny 2023/2024. To wyjątkowy moment, czas podsumowań, ale przede wszystkim czas odpoczynku. Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować Państwu za ogromny wkład w kształcenie i rozwój naszej młodzieży. Był to rok pełen ciekawych inicjatyw, wyzwań oraz sukcesów, które nie byłyby możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

Na ręce Dyrekcji Szkół składam podziękowania za Państwa zaangażowanie w prowadzeniu placówek ku jak najlepszym standardom edukacyjnym.


Dziękuję Nauczycielom i Pedagogom, za dzielenie się wiedzą z kolejnymi pokoleniami uczniów i umiejętności, które będą im towarzyszyć przez całe życie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, kreatywności i pasji uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale także rozwijają swoje zainteresowania i pasje. Dziękuję za Waszą codzienną pracę, która kształtuje przyszłość naszego społeczeństwa.

Drodzy Rodzice - Wasza rola w procesie edukacji jest nieoceniona. Dziękuję za wsparcie jakie okazujecie swoim dzieciom oraz zaufanie i współpracę z naszymi szkołami.

Wam, kochani Uczniowie gratuluję wspaniałych sukcesów i postępów w nauce. Pamiętajcie, że każde Wasze osiągnięcia są kolejnym krokiem do spełnienia marzeń. Wykorzystajcie wakacje na zasłużony odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań, by wrócić do szkoły z nową energią i motywacją.

Życzę Wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji, pełnych radości i inspirujących podróży. Odpoczywajcie i zbierajcie siły na kolejny rok nauki i pracy.


Z wyrazami szacunku

Starosta Lubelski - dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska

Autor: Ewa Urban
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa