6 -7 lipca 2024 r. - „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych

maja
2024

W imieniu Burmistrza Nałęczowa i Dyrektora Nałęczowskiego Ośrodka Kultury zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, Twórców i Producentów Lokalnych z terenu województwa lubelskiego do udziału w kolejnej edycji pn.: „Tradycyjnie w Nałęczowie” - Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 czerwca 2024r.

W załączeniu regulamin i karta zgłoszeniowa udziału w Festiwalu oraz regulamin i karta zgłoszeniowa konkursu kulinarnego dla KGW.

„Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych realizowany jest w ramach Programu EtnoPolska. Edycja 2024 finansowana jest ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

TRADYCYJNIE czekamy na Was w Nałęczowie!

Autor: Ewa Urban