AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Wielki sukces zawodników GULKS NIEMCE na Mistrzostwach Polski!

Grupa ludzi stoi na podium i obok niego podczas ceremonii wręczenia medali na mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów. Na pierwszym planie widoczny jest sprzęt sportowy.
23
kwietnia
2024

Natalia Warsz, absolwentka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Niemce i Zuzanna Baran, uczennica kl. III Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach, prowadzone przez trenera Zbigniewa Cękałę wywalczyły medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w podnoszeniu ciężarów, które zostały rozegrane w Zamościu w dn. 19 – 20 kwietnia br.

Z wielką dumą i radością informujemy, że złotą medalistką i Mistrzynią Polski została Natalia Warsz, która w kategorii wagowej do 55 kg uzyskała wynik 136 kg. Jej koleżanka klubowa Zuzia Baran z wynikiem 139 kg w kategorii wagowej do 71 kg zdobyła medal brązowy.
Wspaniale zaprezentowała się także dwójka pozostałych zawodników. Aleksandra Maj z kl. III Technikum Architektury Krajobrazu i Jakub Gdula z kl. IV LO zajęli miejsce 5.

W klasyfikacji klubowej kobiet Klub GULKS NIEMCE zajął 4 miejsce w Polsce.

Autor: Ewa Urban