AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Szkolenie „Preferencyjne pożyczki unijne dla lubelskich firm w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027- edycja II” – 14.03.2024 r.

Plakat wydarzenia z tekstem "Spotkanie dla Firm, Preferencyjne Pożyczki Unijne, 14.03.2024 r. Lublin" z grafiką sieci i logo UE, Polski oraz partnerów.
29
lutego
2024

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają lubelskich przedsiębiorców do udziału w II edycji szkolenia dotyczącego możliwości uzyskania preferencyjnych pożyczek unijnych. Tym razem poznacie Państwo praktyczne aspekty wnioskowania o pożyczki unijne na rozwój firm oraz OZE. Spotkanie odbędzie się 14 marca.

Poprzednia edycja zgromadziła blisko 130 przedsiębiorców, dowodząc ogromnego zainteresowania tematem. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z poprzedniego spotkania: https://tiny.pl/dqq1x . W odpowiedzi na Państwa potrzeby organizujemy II edycję wydarzenia!

 

Dlaczego warto wziąć udział?

 

  1. Finansowanie pomysłów biznesowych: Planujesz zakup nowego sprzętu, rozszerzenie działalności czy inwestycje w odnawialne źródła energii ? Otrzymasz informacje na temat preferencyjnych unijnych pożyczek, które mogą wesprzeć realizację Twoich planów biznesowych.
  2. Pożyczki z dotacją: Czy zastanawiałeś się, czy możesz skorzystać z połączenia pożyczki z dotacją? Przyjdź i odkryj, w jaki sposób może to wpłynąć na rozwój Twojej firmy.
  3. Indywidualne konsultacje: Po części prezentacyjnej, masz szansę na bezpośrednie rozmowy z podmiotami udzielającymi pożyczek z naszego regionu. To wyjątkowa okazja do uzyskania konkretnych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
  4. Oni już skorzystali: Pierwsze firmy z Lubelszczyzny już skorzystały z preferencyjnych pożyczek na różne cele, m.in. takie jak zakup sprzętu, rozbudowa infrastruktury czy zwiększenie zapasów handlowych. Ich sukcesy mogą być inspiracją i wskazówką dla Ciebie: https://tiny.pl/dq3qs 

 

Kiedy i Gdzie?

 

Data: 14 marca 2024 r. (czwartek)

Godziny: 10.00 – 13.00

Miejsce: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, ul. Wojciechowska 9a w Lublinie, sala konferencyjna, poziom 1.

Rejestracja udziału: https://formularzefel.lubelskie.pl/public-app/form/731 

Zapisy trwają do 11 marca (poniedziałek) do godz. 24.00 lub do wyczerpania miejsc.

 

Kto powinien wziąć udział?

Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorstw, które poszukują wsparcia finansowego w ramach preferencyjnych pożyczek unijnych.

Dołącz do nas i zdobądź cenne informacje dotyczące preferencyjnych pożyczek unijnych dla rozwoju Twojej firmy!

Do zobaczenia!

 

Plakat wydarzenia z tekstem "Spotkanie dla Firm, Preferencyjne Pożyczki Unijne, 14.03.2024 r. Lublin" z grafiką sieci i logo UE, Polski oraz partnerów.
Autor: Ewa Urban
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa