ZAPROSZENIE DLA PRZEDSTAWICIELI OSP Z TERENU POWIATU LUBELSKIEGO

Logo "Powiat Lubelski" z herbem, przed niewyraźnym tłem z ludźmi i elektroniką.
grudnia
2023

Informuję, że Samorząd Województwa Lubelskiego zainicjował (po raz pierwszy na taka skalę) otwarty konkurs ofert na doposażenie jednostek ochotniczych straży pożarnych, działających na terenie naszego regionu i wyasygnował na jego realizację środki w wysokości 6 milionów złotych.

W celu ułatwienia dostępu do środków finansowanych wszystkim zainteresowanym jednostkom ochotniczych straży pożarnych realizujących zadania na rzecz mieszkańców województwa lubelskiego.

Wyżej wymienione spotkanie odbędzie się 4 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9.

Podczas spotkania będą Państwo mogli uzyskać szczegółowe informacje nt. możliwości aplikowania o ośrodki finansowe z budżetu Województwa Lubelskiego, procedury przyznawania dotacji oraz zapoznać się z instrukcją wypełniania wniosku.

Zapraszam w imieniu Jarosława Stawiarskiego – Marszałka Województwa Lubelskiego oraz własnym.

Zdzisław Antoń

Starosta Lubelski

Zdjęcie przedstawia grafikę z tekstem i zdjęciem strażackiego wozu bojowego. Na czerwonym tle duże białe cyfry "6 MLN", informacja o przyznaniu środków finansowych dla OSP z województwa lubelskiego.
Opis: Grafika informacyjna o spotkaniach dotyczących dostępności aplikacji do konkursu "Lubelskie wspiera OSP" z logotypem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, czerwono-szarym tłem i elementami białego tekstu.
Czerwone tło z białym i czarnym tekstem. Informacje o konkursie wsparcia OSP, logo Województwa Lubelskiego i strony internetowe.
Autor: Ewa Urban