Lubelski Park Nowych Możliwości

Zdjęcie przedstawia trzy osoby siedzące przy stole i oglądające prezentację na laptopie z dodatkowym tekstem "Lubelski Park Możliwości" i informacjami o projekcie.
grudnia
2023

Projekt pn. „Lubelski Park Nowych Możliwości” jest realizowany w ramach Działania 10.6. Celem projektu jest uczenie się osób dorosłych Priorytet X Lepsza edukacja, współfinansowanym ze środków EFS+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności podstawowych oraz kompetencji 50 osób dorosłych, które pracują, zamieszkują lub przebywają na terenie województwa lubelskiego – w powiatach łęczyńskim, lubelskim lub mieście Lublin, posiadają umiejętności podstawowe odpowiadające poziomowi nie wyższemu niż 3 poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji oraz zgłaszają z własnej inicjatywy chęć podnoszenia lub uzupełnienia umiejętności i kompetencji.

W szczególności zapraszamy kobiety, osoby starsze (powyżej 60 roku życia), osoby
z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach, jak również osoby, którym udzielono ochrony czasowej w związku z wojną w Ukrainie.

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do projektu, a dokładny termin naboru oraz dokumenty rekrutacyjne zostaną udostępnione na stronie internetowej https://lpnt.pl/.

Ikona pdf Plakat LPNM.pdf pdf 10,53 MB
Ikona pdf Ulotka LPNM..pdf pdf 2,25 MB