AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa na niepowtarzalny wyścig już 21 maja br. - Gmina Wysokie i Gmina Zakrzew

dwa plakaty obok siebie
08
maja
2023

Przed nami wiosenna kumulacja maratonów Mazovii zawody w gminach Wysokie i Zakrzew. Przed uczestnikami nieco tajemnicza, nieco dzika, nieco wymagająca, ale za to w pełni porywająca wyprawa po Powiecie Lubelskim.

Majowe zawody to znakomita okazja, nie tylko dla zawodowców, jak również okazja dla całych rodzin, by spędzić niedzielę w aktywny, pełen emocji sposób. Triumfator Tour de Pologne, kolarski mistrz Polski i jeden z najwybitniejszych polskich szosowców organizuje maraton MTB. Rywalizacja odbędzie się w cyklu Mazovia MTB Marathon "O Puchar Starosty Lubelskiego Wysokie - Zakrzew 2023"

Zaplanowane zostały 3 różne trasy po to, aby każdy mógł skosztować przyjemności z jazdy po pięknych terenach Gminy Wysokie i Gminy Zakrzew. Na dystansie Hobby najlepiej poczuje się młodzież, nieco dłuższy i bardziej wymagający dystans Fit jest pomyślany o rowerzystach jeżdżących przede wszystkim rekreacyjnie, a najdłuższy dystans Pro zarezerwowany jest dla zawodowców.

Specjalnie na okoliczność majowego maratonu, prowadzona będzie odrębna klasyfikacja mieszkańców Gmin Wysokie i Zakrzew. Dzięki temu będzie można przekonać się, kto z nich jest najszybszą zawodniczką i zawodnikiem na poszczególnych dystansach.

Dla najmłodszych przygotowane będą darmowe zawody z Rybką MiniMini. Na maluchów czekać będzie bezpieczna trasa gwarantująca moc pozytywnych emocji. Do startu potrzebny będzie jedynie kask oraz rowerek, choćby biegowy, czy taki z dodatkowymi kółkami. Dodatkowe atrakcje to wyścig w kapsle i rower STORM do wygrania.

Trasy, ślady i zapisy na Wysokie/Zakrzew Mazovia MTB Marathon tutaj: https://mazoviamtb.pl/wysokie-2023/

Plakat z informacjami

Plakat z informacjami

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa