Pożegnanie odchodzącego na emeryturę Arkadiusza Mroczka - Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Lublinie

uroczyste pożegnanie Arkadiusza Mroczka - Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Lublinie, Starosta wręcza kwiaty Panu Arkadiuszowi
marca
2023

Podczas LIII sesji Rady Powiatu w Lublinie, która odbyła się dnia 30 marca 2023 r. nastąpiło uroczyste pożegnanie przez Starostę Lubelskiego Zdzisława Antonia odchodzącego na zasłużoną emeryturę Arkadiusza Mroczka - Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Lublinie.

Cały okres kariery zawodowej Pana Arkadiusza Mroczka związany jest z zagadnieniami branżowymi architektury i budownictwa. W 1982 r. uzyskał tytuł magistra inżyniera budownictwa Politechniki Lubelskiej, a od 1988 r. posiada uprawnienia budowlane w zakresie nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Nieprzerwanie od 1982 r. zatrudniony był na stanowiskach, w większości kierowniczych, w organach administracji. Z dniem 01 stycznia 2014 r. został powołany (po raz drugi) na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Lublinie. Swoje obowiązki służbowe do ostatniego do pracy wykonywał w sposób prawidłowy, rzetelny i sumienny, z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa. Posiada nieposzlakowaną opinię. Potwierdzeniem powyższego jest szereg nagród uznaniowych, jakie otrzymał w tym czasie, m.in. z tytułu zaangażowania w wykonywaniu obowiązków służbowych i aktywny udział w realizowaniu zadań Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Lublinie.

Po latach służby i w związku z przejściem na zasłużone świadczenie emerytalne, z dniem 28 marca 2023 r. został odwołany z zajmowanego stanowiska.

Podczas LIII sesji Rady Powiatu w Lublinie, która odbyła się dnia 30 marca 2023 r., w imieniu Zarządu Powiatu w Lublinie oraz Rady Powiatu w Lublinie, Starosta Lubelski Zdzisław Antoń wręczył Panu Arkadiuszowi Mroczkowi kwiaty oraz podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz Powiatu Lubelskiego.

Na zasłużonej emeryturze życzymy Panu Arkadiuszowi dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Pan Arkadiusz (w środku) w towarzystwie Dyrektor Wydziału Inwestycji i Funduszy Pomocowych (z lewej) oraz swoim następcą Krzysztofem Stopyrą (z prawej)

moment wręczenia kwiatów i podziękowań dla Pana Arkadiusza Mroczka

Zdzisław Antoń wręcza kwiaty Panu Arkadiuszowi Mroczkowi

Starosta Lubelski Zdzisław Antoń i Arkadiusz Mroczek