Konferencja naukowo-promocyjna „Synergia innowacji. WAXO – ECO – TECH – SCIENCE

Skreen
marca
2023

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji naukowo-promocyjnej „Synergia innowacji. WAXO – ECO – TECH – SCIENCE. Inkubator Innowacyjności 4.0”, która odbędzie się 13.04.2023 r. w ECOTECH-COMPLEX w Lublinie.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany innowacyjny analizator jakości wosków pszczelich WAXO oraz wybrane wynalazki, powstałe w ramach Inkubatora Innowacyjności 4.0 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

W trakcie konferencji odbędą się prelekcje poświęcone rodzinie pszczelej i jej dobrostanowi oraz panele dyskusyjne na temat ekoinnowacji i działań proekologicznych uczelni wyższych.

Konferencja będzie stanowiła doskonałą okazję do poznania najnowszych osiągnięć naukowych, które niebawem zostaną wprowadzone na rynek. Umożliwi także wymianę poglądów i opinii na ich temat, jak również przyczyni się do nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami środowisk: pszczelarskiego, biznesowego i naukowego.
W załączeniu mamy przyjemność przekazać szczegółowy program konferencji oraz opis analizatora WAXO.
Będzie nam miło gościć Państwa 13 kwietnia br. w Lublinie na naszej konferencji. Aby wziąć w niej udział, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który jest dostępny na stronie: www.waxo.umcs.pl

Z wyrazami szacunku,
Komitet organizacyjny