AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Wręczenie wyróżnień dla osób szczególnie zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19

zdjęcie grupowe z wydarzenia
10
czerwca
2022

W czwartek 9 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie, podczas Sesji Rady Powiatu w Lublinie wręczono wyróżnia dla osób szczególnie zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.

Z okazji uhonorowania osób szczególnie zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19 w dniu 9 czerwca br. w budynku Starostwa Powiatowego w Lublinie odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu w Lublinie, w której na zaproszenie władz samorządu Powiatu Lubelskiego w sesji uczestniczyli m. in. Lech Sprawka Wojewoda Lubelski, Agnieszka Kowalska-Głowiak Dyrektor Wydziału Zdrowia Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Karol Tarkowski Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medyczne w Lublinie, Renata Kunc-Kozioł Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie, nadbryg. Grzegorz Alinowski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, podinsp. Tomasz Gil Komendant Miejski Policji w Lublinie, st. bryg. Marek Fiutka Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie Jacek Figarski,. Dyrekcja oraz pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki w Bychawie oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach, Wójtowie Gmin z terenu powiatu lubelskiego.

Wyżej wymienione osoby zostały uhonorowane wyróżnieniami Przewodniczącego Rady Powiatu w Lublinie i Starosty Lubelskiego.

Obrady Sesji rozpoczęły się mini koncertem Miłosza Bachonko - ucznia Szkoły Muzycznej I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie z klasy akordeonu prof. Elwiry Śliwkiewicz-Cisak. Miłosz to laureat międzynarodowych konkursów akordeonowych, wielokrotny zwycięzca czołowych konkursów muzycznych, w tym zdobywca nagród Grand Prix, a także zwycięzca Międzynarodowego Talent Show Virtuosos V4+ 2021. 

Główną częścią uroczystości było wręczenie przez Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Lublinie Zofię Sieńko, Starostę Lubelskiego Zdzisława Antonia oraz Wicestarostę Lubelskiego Andrzeja Chrząstowskiego pamiątkowych Statuetek oraz Grawertonów osobom szczególnie zaangażowanym w walkę z pandemią Covid-19.

Uhonorowany został również personel medyczny oraz administracyjny Szpitala Powiatowego w Bychawie oraz Bełżycach. Słowa uznania za dobrą współprace oraz zaangażowanie na rzecz rozwoju działalności podmiotów leczniczych w formie dyplomu otrzymali również Burmistrzowie oraz Wójtowie Gmin będący Członkami Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bychawie i Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach.

 

zdjęcie grupowe z uroczystości

zdjęcie grupowe z wydarzenia

zdjęcie grupowe z wydarzenia

na szczegółową fotorelację z wydarzenia zapraszamy na powiatowego facebooka

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa