Remont Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie

logo napis Powiat Lubelski
października
2021

Informujemy, iż w związku z planowanym od 04.10.2021 r. remontem pomieszczeń Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa – prawa jazdy, znajdujących się w budynku przy ulicy Spokojnej 9 (budynek B) obsługa Klientów w zakresie spraw związanych z prawem jazdy odbywa się w holu budynku głównego, na parterze, w pokoju nr 11.

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Lublinie informuje, iż w związku z planowanym od 04.10.2021 r. remontem pomieszczeń Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa – prawa jazdy, znajdujących się w budynku przy ulicy Spokojnej 9 (budynek B) obsługa Klientów w zakresie spraw związanych z prawem jazdy odbywa się w holu budynku głównego, na parterze, w pokoju nr 11.

W związku z powyższym przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość w kwestiach załatwiania spraw urzędowych w czasie remontu.

Jednocześnie przypominamy:

- bezpośrednia obsługa Klientów w sprawach praw jazdy odbywa się: poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 7:45-15:00, wtorek 7:15-16:30.

- o obowiązkach wynikających z zapisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. () w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 861 ze zm.).

W przypadku przebywania na terenie Starostwa Powiatowego w Lublinie w ramach wcześniej umówionej wizyty klienci są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maski, maseczki, odzieży lub jej części.

- w sprawach nie wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikiem istnieje możliwość złożenia dokumentów w Punkcie Obsługi Klienta, na parterze budynku głównego Starostwa Powiatowego w Lublinie.

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA

ul. Spokojna 9B, 20-074 Lublin