Konsultacje projektu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

spotkania w powiatach w ramach konsultacji projektu programu fundusze europejskie dla lubelskiego 2021-2027
sierpnia
2021

Szanowni Państwo, Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Starosta Powiatu Lubelskiego zapraszają wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w spotkaniu zorganizowanym w ramach konsultacji projektu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, w siedzibie Starostwa, w dniu 2 września br.

W trakcie prezentacji, oprócz omówienia projektu programu zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące procesu programowania nowej perspektywy finansowej, które będą obowiązywać państwa członkowskie w kolejnych latach oraz zmiany w stosunku do perspektywy na lata 2014-2020. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne bezpośredni udział może w nim wziąć ograniczona liczba uczestników, dlatego prosimy o telefoniczny kontakt w przypadku chęci zarezerwowania miejsca na sali konferencyjnej Starostwa na ul. Spokojnej 9.

Jednocześnie informujemy, że z projektem można zapoznać się również na stronie:

a uwagi i opinie na temat konsultowanego, do 30 września br., projektu dokumentu można przekazywać na formularzu zgłaszania uwag do projektu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, wypełnianym elektronicznie w wersji edytowalnej na adres e-mail podany na ww. stronie.