Ogłoszenie w sprawie aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lubelskiego”

logo napis powiat lubelski
czerwca
2021

Starosta Lubelski na podstawie art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 1944 z późn. zm.), ogłasza informację o aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lubelskiego”, zwanego dalej „Planem transportowym”.

W dniach od 28 czerwca do 19 lipca 2021 r. istnieje możliwość zapoznania się z projektem oraz składania opinii dotyczących aktualizacji Planu transportowego.

Z treścią aktualizacji Planu transportowego można zapoznać się:

·         w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9, pok. 216, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00 (dokument w wersji papierowej wyłożony do wglądu);

·         w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Lublinie https://splublin.bip.lubelskie.pl w zakładce ogłoszenia/aktualności (wersja elektroniczna).

Opinie i uwagi do projektu aktualizacji Planu transportowego należy składać do dnia 19 lipca 2021 r., wyłącznie w formie pisemnej na formularzu przygotowanym do tego celu (formularz do pobrania w siedzibie starostwa lub z Biuletynu Informacji Publicznej):

·         drogą elektroniczną (skan) na adres e-mail: transport@powiat.lublin.pl, wpisując w tytule wiadomości: „Plan transportowy – konsultacje społeczne”;

·         osobiście lub listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Lublinie ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin z dopiskiem „Plan transportowy – konsultacje społeczne”.

W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców oraz zainteresowane strony do składania uwag i propozycji zmian do aktualizacji Planu transportowego.