Zaproszenie na spotkanie on-line „Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne uczniów powracających do szkoły po okresie pandemii”

logo napis powiat lubelski
maja
2021

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie zaprasza pracowników pedagogicznych z gmin: Garbów, Głusk, Jastków, Konopnica, Niemce, Wólka do udziału w spotkaniu online.

Spotkanie zostanie zorganizowane na platformie MSTeams. Odbędzie się 26 maja  2021r.  o godz. 14.00.

Spotkanie poprowadzą:

1.       Pani Ewa Wójcik - logopeda; przedstawienie danych z raportu badania dzieci powracających do szkoły (badanie wykonane na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka).

2.       Pani Katarzyna Orzeł - psycholog; „Problemy psychologiczne , emocjonalne i wychowawcze uczniów powracających do szkół”.

3.       Pani Aneta Piotrowska-Sołtys – pedagog; Ministerialny program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli. Wytyczne dotyczące działań skierowanych do uczniów i rodziców po powrocie do szkół i placówek.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz  zwrócenia uwagi na ważne problemy, z jakimi borykają się uczniowie, rodzice i nauczyciele z punktu widzenia zgłaszanych do poradni problemów.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o przesłanie maila na adres: ewporadnia7@gmail.com z wyrażeniem woli udziału w takim spotkaniu, do dnia 24 maja 2021r.

Na spotkanie zaprasza mgr Beata Bojarczuk- p.o Dyrektora PPP nr 7 w Lublinie