Dotacja i wsparcie pomostowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 52 200 PLN w LPNT S.A.

Logo Lubelski Park naukowo Technologiczny
kwietnia
2021

Szanowni Państwo! W imieniu Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego S.A. chcielibyśmy Państwa poinformować o realizowanym przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S. A. projekt „Lubelski Park Rozwoju Przedsiębiorczości’’, którego celem jest zwiększenie liczby nowych i trwałych miejsc pracy w regionie poprzez stworzenie 66 nowych miejsc pracy na terenie województwa lubelskiego w 55 nowopowstałych firmach.

Projekt zakłada dostarczenie niezbędnej wiedzy 60 Uczestnikom/Uczestniczkom Projektu oraz udzielnie 55 bezzwrotnych dotacji w wysokości do maksymalnie 27 000,00 złotych i wsparcia pomostowego w maksymalnej wysokości do 2 100,00 złotych przez okres 12 miesięcy.

Informujemy, że rekrutacja do projektu została rozpoczęta.

Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane od dnia 11 maja 2021r. w godzinach 10.00-14.00.

Wszyscy zainteresowani pozyskaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą zapoznać się z zasadami uczestnictwa w projekcie na stronie internetowej https://lpnt.pl/ .

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania zgłoszeń rekrutacyjnych.