AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Garbów

Komunikat na czerwonym tle: WAŻNA INFORMACJA OTWARCIE FILII WYDZIAŁU KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W GARBOWIE
27
kwietnia
2021

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 28 kwietnia 2021 r. zostanie otwarta Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63, 21-080 Garbów (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie), obsługująca mieszkańców gminy Garbów.

Wszelkie sprawy związane z rejestracją pojazdów oraz wydawaniem praw jazdy realizowane będą w Filii Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63 (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie) w godzinach:

poniedziałek-piątek 7.30 – 15.30,

nr telefonu 81 52 86 792,
e-mail: garbow.ktd@powiat.lublin.pl

 

W sprawach objętych zakresem realizowanych przez filię wydziału zadań, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesantów po uprzednim telefonicznym omówieniu sprawy z pracownikiem oraz uzgodnieniu terminu wizyty co do dnia i godziny, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

 

W przypadku przebywania na terenie Filii w ramach wcześniej umówionej wizyty klienci są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.

 

Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie z siedzibą w Garbowie, ul. Krakowskie Przedmieście 63, 21-080 Garbów (budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie) czynna w godz.:

poniedziałek-piątek 7.30 – 15.30,

tel. 81 52 86 792,

e-mail: garbow.ktd@powiat.lublin.pl

 

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa