Zapraszamy do udziału w polskim Finale olimpiady robotycznej - World Robot Olympiad (WRO)

wro2021 powerbots
marca
2021

WRO to międzynarodowe mistrzostwa w projektowaniu, konstruowaniu i programowaniu robotów, w które zaangażowanych jest ok. 90 krajów świata.

Zawody mają na celu rozwijanie wśród dzieci i młodzieży nowoczesnych umiejętności opartych na wiedzy oraz kreatywności, innowacyjności i współpracy. Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych z całej Polski, zachęcamy do udziału w wydarzeniu oraz reprezentowania Województwa Lubelskiego.
Polski Finał WRO odbędzie się na początku lipca 2021 r. w formule online (bez konieczności przyjeżdżania drużyn na miejsce zawodów).
Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.
Polskimi organizatorami wydarzenia są: Fundacja „SpaceShip”, Województwo Lubelskie oraz Uniwersytet EDUTUS.
Więcej informacji można uzyskać na stronie https://wropolska.pl oraz pod adresem e-mail: info@spaceship.edu.pl

wro2021 poland logo