AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Czasowe wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów w Filii Wydziału Komunikacji w Niedrzwicy Dużej

napis na czerwonym tle: Uwaga! Czasowe wyłączenie bezpośredniej obsługi interesantów w filii wydziału komunikacji w Niedrzwicy Dużej
17
lutego
2021

Z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego - Filii w Niedrzwicy Dużej, Starosta Lubelski zadecydował o wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów.

Szanowni Państwo,

z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie – w Filii w Niedrzwicy Dużej, Starosta Lubelski podjął decyzję, że od dnia 17 lutego 2021 r. do odwołania FILIA WYDZIAŁU KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA ZLOKALIZOWANA PRZY UL. BEŁŻYCKIEJ 77 W NIEDRZWICY DUŻEJ będzie wykonywała zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Na miejscu będą Państwo mogli pozostawić korespondencję kierowaną do WYDZIAŁU KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA oraz zasięgnąć niezbędnych informacji. Ponadto obsługa interesantów będzie odbywała się telefonicznie (81 52 86 770) i mailowo (niedrzwica.ktd@powiat.lublin.pl)

Sprawy z zakresu wydawania PKK i wymiany praw jazdy realizowane będą przez WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA ZLOKALIZOWANY PRZY UL. SPOKOJNEJ 9B W LUBLINIE, tel. 81 528 67 05, mail: lublin.pj@powiat.lublin.pl

O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa