ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ONLINE PN. „TARCZA ANTYKRYZYSOWA W PRAKTYCE. AKTUALNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACOWNIKÓW.”

brak
lutego
2021

W związku z drugą fala pandemii Covid-19 oraz proponowanymi przez rząd rozwiązaniami, zapraszamy Państwa na spotkanie na temat aktualnych instrumentów wsparcia dostępnych w ramach Tarczy Antykryzysowej. Elementem Tarczy są instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców i pracowników, którzy ucierpieli na skutek pandemii.

W trakcie spotkania eksperci z  ZUS, WUP i PUP omówią dostępne instrumenty finansowe, z których mogą skorzystać firmy i ich pracownicy w tym trudnym czasie.

Dostęp do transmisji online możliwy po zarejestrowaniu na wydarzenie.

Agenda

Tarcza antykryzysowa w praktyce. Aktualne rozwiązania dla przedsiębiorców i pracowników.

16 lutego 2021 r.

10.00 – 10.15 Powitanie uczestników i przedstawienie głównych założeń spotkania

10.15 – 11.00 Aktualne instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w ramach ZUS - Krzysztof Piskorz koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, regionalny koordynator ds. dostępności, Oddział Lublin

11.00 – 11.15 -  sesja Q&A

11.15 – 11.45 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Powiatowych Urzędów Pracy – Halina Bazan Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy,  PUP Biłgoraj

11.45 – 12.00 - sesja Q&A

12.00 – 12.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Wojewódzkich Urzędów Pracy – Marek Neckier Wicedyrektor ds. Organizacji i Funduszy, WUP Lublin

12.30 – 12.45 - sesja Q&A

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo link do wydarzenia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY