Zamknięcie Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie

biały napis na czerwonym tle Uwaga! Ważna informacja
października
2020

Z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie, Starosta Lubelski zadecydował o wyłączeniu bezpośredniej obsługi interesantów.

Szanowni Państwo,

z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie, Starosta Lubelski podjął decyzję, iż w dniach 19-23 października 2020 r. WYDZIAŁ KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA (REJESTRACJA POJAZDÓW) ZLOKALIZOWANY PRZY UL. SPOKOJNEJ 9B W LUBLINIE             (NISKI PARTER) będzie wykonywał zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

Na miejscu będą Państwo mogli zostawić korespondencję kierowaną do WYDZIAŁU KOMUNIKACJI, TRANSPORTU I DROGOWNICTWA oraz zasięgnąć niezbędnych informacji. Ponadto obsługa interesantów będzie odbywała się telefonicznie (81 52 86 700 i 81 52 86 701) i mailowo (wktd@powiat.lublin.pl oraz starostwo@powiat.lublin.pl)

Wszystkie osoby, które w dniach 19-23 października  br. miały zarezerwowane terminy wizyt, nie muszą powtórnie dokonywać rezerwacji. Pracownicy Wydziału będą kontaktować się z Państwem telefonicznie i ustalać nowy, możliwie szybki termin załatwienia sprawy.

Pozostałe sprawy będące w zakresie zadań Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego realizowane są bez zakłóceń, według obowiązujących zasad, z zachowaniem reguł bezpieczeństwa sanitarnego.

O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco

W pozostałym zakresie urząd pracuje zgodnie z ustalonym systemem przyjęć interesantów.