Zmiana siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 7 w Lublinie oraz informacje na temat funkcjonowania Poradni

Na zdjęciu znajduje się logo i napis Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie
października
2020

W związku z ogłoszeniem obszaru Rzeczypospolitej Polskiej ,,obszarem żółtym’’, z wyjątkiem powiatów, które znajdą się w "obszarze czerwonym",przypominamy , że: od dnia 15 maja 2020 r. do odwołania w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie obowiązują zmiany w funkcjonowaniu polegające na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów, która jest realizowana zgodnie z Zarządzeniami p. o Dyrektora.

Informujemy, iż z dniem 1 października 2020r. została przeniesiona siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 7 w Lublinie z ulicy Karłowicza 4 na ulicę Okopową 5.

Nowa siedziba PPP nr 7 w Lublinie,  znajduje się  na III piętrze budynku PKP S.A. (Sekretariat - pokój nr 353).

Dodatkowo, pragniemy przypomnieć, iż w związku z ogłoszeniem obszaru Rzeczypospolitej Polskiej ,,obszarem żółtym’’, z wyjątkiem powiatów, które znajdą się w "obszarze czerwonym",przypominamy , że:

1. W celu zapewnienia niezbędnej pomocy dzieciom/uczniom/rodzicom/opiekunom, w sprawach objętych zakresem realizowanych działań, dopuszcza się bezpośrednią obsługę interesantów:
    • po uprzednim telefonicznym umówieniu sprawy z pracownikiem oraz uzgodnieniu terminu wizyty co do dnia i godziny, przy uwzględnieniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa,
    • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w sekretariacie w tym samym czasie w nie może być większa niż jedna osoba,
    • w przypadku przebywania na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie w ramach wcześniejszej umówionej wizyty klienci zobowiązani są do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki/przyłbicy oraz dezynfekcji rąk.
  2. We wszystkich sprawach prowadzonych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7
    w Lublinie należy kontaktować się z pracownikami wyłącznie telefonicznie pod
    nr tel.81 532 78 lub kom. 535 769 900 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16:00
    i e-mailowo na adres: ppp7wlublinie@powiat.lublin.pl
    Wszelkie informację dostępne na stronie internetowej : https://ppp7.powiat.lublin.pl/
  3. Niezbędną dokumentację dotyczącą prowadzonych postępowań mogą Państwo dostarczyć za pośrednictwem:
    • poczty (Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie ul. Okopowa 5 , 20-022 Lublin);
    • bezpośrednio w Poradni poprzez wrzucenie do skrzynki w holu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 7 w Lublinie.