AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Uhonorowanie lekarzy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach

Na zdjęciu znajdują się (od lewej) Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Chmielik, dr Rybak, Starosta Lubelski Zdzisław Antoń, dr Kwiatkowski, Wicestarosta Lubelski- Andrzej Chrząstowski
29
czerwca
2020

Podczas czwartkowej Absolutoryjnej Sesji Rady Powiatu w Lublinie Przewodniczący Rady Powiatu w Lublinie - Krzysztof Chmielik, Starosta Lubelski – Zdzisław Antoń oraz Wicestarosta - Andrzej Chrząstowski uhonorowali pamiątkowymi grawerami lekarzy zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach.

Podczas Absolutoryjnej Sesji Rady Powiatu w Lublinie, która odbyła się w dniu 25 czerwca 2020 r. Przewodniczący Rady Powiatu w Lublinie - Krzysztof Chmielik, Starosta Lubelski – Zdzisław Antoń oraz Wicestarosta - Andrzej Chrząstowski uhonorowali pamiątkowymi grawerami lekarzy zatrudnionych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach w osobie Pani lek. med. Edyty Rybak specjalisty w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii oraz lek. med. Pana Waldemara Kwiatkowskiego specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, którzy z narażeniem zdrowia i życia zajmowali się pierwszym w województwie lubelskim pacjentem chorym na COVID 19.

Uhonorowani wykazywali się wielką empatią, oddaniem i poświęceniem przy wykonaniu swoich obowiązków zawodowych. Pani Doktor Edyta Rybak przez 3 doby, bez wsparcia innego lekarza anestezjologa, leczyła i utrzymywała funkcje życiowe pacjenta ,,0” do momentu przekazania go do szpitala w Lublinie posiadającego oddział zakaźny z intensywną terapią.

Jeszcze raz przesyłamy podziękowania do całego Zespołu!

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
Powrót
grafika dłoń
PORADNIK
KLIENTA
Osoba trzymająca komórkę z mapą
Geoportal
grafika tryby
Instrukcje
załatwiania
spraw
grafika tablet
E-usługi
grafika dłonie na klawiaturze
Elektroniczna
Tablica
ogłoszeń
logo esesja
E-sesja
grafika kamera
Transmisje
z sesji
rady powiatu
grafika przybory piśmiennicze
Edukacja
w powiecie
lubelskim
grafika dłoń z długopisem
Powiatowa Rada
Pożytku publicznego
grafika młotek sędziowski
Nieodpłatna
pomoc
prawna
grafika chmury
Pogoda
grafika dokumenty i lupa
Ochrona
danych
osobowych
grafika pusta klasa
Projekty
edukacyjne
grafika logo inkubator
Inkubator
pszczelarstwa