Akt o współpracy z dwoma szkołami węgierskimi podpisany

12-12-2016

W poniedziałek 5 grudnia, Dyrektor Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie - Pan Henryk Dudziak, podpisał akt o współpracy, z dwoma szkołami węgierskimi: Ibranyi Arpad Fejedelem Altalanos Iskola es Alapfoku Muveszeti Iskola oraz Ijranji Moricz Zsiggond Gimnazium es Kollegium.

Odbyło się to w uroczystych okolicznościach, w obecności władz Powiatu Lubelskiego, gości z Węgier oraz całej społeczności naszej szkoły. Było to piękne muzyczne spotkanie, przygotowane w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Występy muzyczne po raz kolejny potwierdziły, że muzyka posiada niezwykłą moc – jednoczy ludzi, narody, kultury. Pokładając ogromne nadzieje w tych nowo nawiązanych relacjach pragniemy, aby przełożyły się one na owocne realizowanie wspólnych projektów i działań, dając dowód, że „Polak, Węgier dwa bratanki”.

Szkoły

Akt o współpracy z dwoma szkołami węgierskimi podpisany