AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Plakat z napisam
listopada
2022

Szanowni Państwo, w związku z trwającym Europejskim Rokiem Młodzieży - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zaprasza serdecznie do udziału w 3 konkursach, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody, a których wręczenie odbędzie się w budynku KPRM.

Kliknij w nazwę aby wejść na stronę konkursu, na której znajdziesz regulamin i wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału:

Kto może wziąć udział w konkursach?

W konkursach mogą wziąć udział osoby od 15 do 26 roku życia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagane jest załączenie odpowiedniej zgody rodzica.

Co jest nagrodą w konkursie?

Przewidziane są trzy kategorie nagród:

dla Laureatów:

nagrody główne, tj. dla każdego z Laureatów: specjalna nagroda, certyfikat laureata, specjalne zaproszenie do udziału w konferencji Europejskiego Roku Młodzieży, dalej jako „Konferencja”, zwiedzanie budynku KPRM, możliwość zaprezentowania podczas konferencji projektu na transformację ekologiczno-cyfrową, która zwyciężyła w konkursie, nocleg , udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji, zwrot kosztów podróży.

dla Specjalnie wyróżnionych:

upominki, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w Konferencji, nocleg, zwiedzanie budynku KPRM, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji.

dla Wyróżnionych:

drobne upominki i materiały informacyjne, dyplomy potwierdzające udział w konkursie, specjalne zaproszenie do udziału w Konferencji, udział w szkoleniach organizowanych w trakcie konferencji.

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia 2022 r. do godz. 23:59. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail EYY2022@kprm.gov.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału i przekazania informacji dalej!

Koordynator Europejskiego Roku Młodzieży

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
grafika dłoń
PORADNIK