AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. LUBELSKIM. II EDYCJA

mężczyzna siedzący na ławce, obok stoi rower
czerwca
2022

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

NAGRODY

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

1.       Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. lubelskiego.

2.       Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.

3.       Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)

4.       Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.

5.       Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie-2-edycja

Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2022 roku!

Serdecznie zapraszamy!

mężczyzna na rowerze i napis konkurs rowerowy
Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
grafika dłoń