AKTUALNOŚCI Drukuj Zapisz

Tradycyjnie w Nałęczowie – Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich powiatu lubelskiego i puławskiego

logo i napis tradycyjnie w nałęczowie - festiwal kół gospodyń wiejskich
maja
2022

Już dziś zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, przedstawicieli ginących zawodów, rękodzielników i producentów lokalnych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego do udziału w Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich.

radycyjnie w Nałęczowie – Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2022r.    w Parku Zdrojowym. Będzie to dwudniowy festiwal będący okazją do spotkań i wymiany doświadczeń oraz przeglądu aktualnych zjawisk i kierunków rozwoju stowarzyszeń kobiecych, promocji twórców              i rękodzielników ludowych z terenu powiatu puławskiego i lubelskiego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na wskazany w regulaminie adres. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

Zachęcamy również Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym organizowanym           w ramach Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Widzimy się w Nałęczowie – TRADYCYJNIE!

Ikona pdfTradycyjnie w Nałęczowie - regulamin festiwalu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [12.89 MB]

Ikona pdfRegulamin konkursu kulinarnego ,,Nasze kasze", plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [11.21 MB]

Autor: Starostwo Powiatowe w Lublinie
grafika dłoń