test Struktura organizacyjna

Nazwa
Wydziału
Telefon E-mail Adres Opis
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
STAROSTA LUBELSKI Pikula Paweł 81 52 86 600 114, piętro I
WICESTAROSTA LUBELSKI Wójcik Robert 81 52 86 610 214, piętro II
CZŁONEK ZARZĄDU Gajo Dariusz 81 52 86 610 215, piętro II
SEKRETARZ POWIATU Szacoń Grzegorz 81 52 86 600 114, piętro I
SKARBNIK POWIATU Wójcik Jadwiga 81 52 86 730 116, piętro I
AUDYTOR WEWNĘTRZNY Tulej Paweł 81 52 86 737 101, piętro I
CZŁONEK ZARZĄDU Grzywaczewska Anna
CZŁONEK ZARZĄDU Jarzynka Edward
Opis wydziału
POWIATOWY RZECZNIK PRAW KONSUMENTA Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Baran-Ćwirta Lidia 81 52 86 619 rzecznik@powiat.lublin.pl 200, piętro II przyjmuje w poniedziałki od godz. 8.00-10.30
Opis wydziału
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Skiba Jolanta 81 52 86 605 100, piętro I
PROMOCJA I WSPÓŁPRACA PARTNERSKA Banaszek Tomasz 81 52 86 606 100A, piętro I
PROMOCJA I WSPÓŁPRACA PARTNERSKA Budoran Karolina 81 52 86 606 100A, piętro I
PROMOCJA I WSPÓŁPRACA PARTNERSKA Cygan Anetta 81 52 86 606 100A, piętro I
KADRY Olchowicz Jolanta 81 52 86 613 kadry@powiat.lublin.pl 216, piętro II
KADRY Spasówka Sylwia 81 52 86 613 szkolenia@powiat.lublin.pl 216, piętro II
Archiwista Tomasik Jolanta 81 52 86 603 parter
Biuro Rady i Zarządu Powiatu
KIEROWNIK BIURA Rycaj Anna 81 52 86 607 zarzad@powiat.lublin.pl pokój 102, piętro I
Inspektor Klimek Dorota 81 52 86 622 102, piętro I
KANCELARIA OGÓLNA
Podinspektor Buda Katarzyna 81 52 86 615 starostwo@powiat.lublin.pl 115 piętro I
Podinspektor Kępa Jolanta 81 52 86 615 starostwo@powiat.lublin.pl 115 piętro I
- Rodzik Justyna 81 52 86 616 organizacja@powiat.lublin.pl 201, piętro II
Podinspektor Tomczak Katarzyna 81 52 86 616 organizacja@powiat.lublin.pl 201, piętro II
PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
INSPEKTOR Kula Beata 81 52 86 603 parter
Pomoc administracyjna Milczek Mariusz 81 52 86 603 parter
Podinspektor Wójcik Ewelina 81 52 86 603 parter
Referat ds. Administracyjno - Gospodarczych
KIEROWNIK REFERATU Kubaniak Łukasz 81 52 86 609 administracja@powiat.lublin.pl 204a, piętro II
INSPEKTOR Skwarek Joanna 81 52 86 609 administracja@powiat.lublin.pl 204a, piętro II
INSPEKTOR Wolińska – Mazur Małgorzata 81 52 86 617 101, piętro I
PORTIERZY 81 52 86 604 portiernia
Referat ds. Informatyki i Społeczeństwa Informacyjnego
KIEROWNIK REFERATU Grudzień Janusz 81 52 86 624 informatyk@powiat.lublin.pl 218, piętro II
INFORMATYK Droździel Łukasz 81 52 86 614 218, piętro II
REFERENT Kozieł Kamil 81 52 86 614 218, piętro II
INFORMATYK Łukasz Misztal 81 52 86 614 218, piętro II
Referat ds. Organizacyjnych, Obywatelskich i Obsługi Klienta
KIEROWNIK REFERATU Komadowska-Hordyjewska Anna 81 52 86 608 202, piętro II
Sekretariat Starosty Lubelskiego i Sekretarza Powiatu Dudzińska Iwona 81 52 86 600 (fax) 81 52 86 601 sekretariat@powiat.lublin.pl 114, piętro I
Sekretariat Wicestarosty Lubelskiego i Członka Zarządu Kępa Małgorzata 81 52 86 610 sekretariatzarzad@powiat.lublin.pl 214, piętro II
Opis wydziału
WYDZIAŁ FINANSOWY Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
SKARBNIK POWIATU Wójcik Jadwiga 81 52 86 730 skarbnik@powiat.lublin.pl 116, piętro I
Z-CA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ Szczęsna – Lipa Agnieszka 81 52 86 735 121, piętro I
Opis wydziału
ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
RADCA PRAWNY, KOORDYNATOR Padewska Krystyna 81 52 86 618 103, piętro I
ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH
Radca Prawny Burdzińska Nina 81 52 86 620 200, piętro II
Radca Prawny Ciechański Ryszard 81 52 86 620 200, piętro II
Radca Prawny Wrzołek Małgorzata 81 52 86 620 200, piętro II
Radca Prawny Zarębski Piotr 81 52 86 620 200, piętro II
Specjalista ds. BHP Kozakowska – Całka Renata 81 528-66-20 200, piętro II
Opis wydziału
WYDZIAŁ ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Koper Lidia 81 52 86 630 abud@powiat.lublin.pl 112, piętro I
Z-CA NACZELNIKA Golan Katarzyna 81 52 86 633 108, piętro I

Pozwolenia – gm. Głusk (część) 

Inspektor Jarosz Anna 81 52 86 631 105, piętro I

Zaświadczenia o samodzielności lokali, dodatki mieszkaniowe 

Podinspektor Szymańska Marta 81 52 86 632 107, piętro I

Pozwolenia – gm. Wojciechów, drogi (część) 

Podinspektor Krawczyk Małgorzata 81 52 86 642

Pozwolenia – gm. Jastków 

Podinspektor Kajdzik Mirosława 81 52 86 643

Pozwolenia – gm. Borzechów, Krzczonów, Strzyżewice, Wysokie, Zakrzew 

Podinspektor Drozd Marta 81 52 86 644

Pozwolenia – gm., Garbów, Jabłonna 

Inspektor Łączka – Fizia Izabela 81 52 86 646 110, piętro I

Pozwolenia – gm. Niemce 

Inspektor Parol Wiesława 81 52 86 634 110, piętro I

Pozwolenia – gm. Niemce 

Inspektor Futa Anna 81 52 86 635 111, piętro I Pozwolenia – gm. Konopnica 
Podinspektor Rybak Paweł 81 52 86 647 111, piętro I Pozwolenia – gm. Konopnica 
Podinspektor Węgrzyn-Stańska Małgorzata 81 52 86 637 104, piętro I Pozwolenia – gm. Wólka
Podinspektor Gagoś Dorota 81 52 86 640 104, piętro I Pozwolenia - gm. Bełżyce
Inspektor Borowska Agnieszka 81 52 86 636 104, piętro I Pozwolenia - sieci energetyczne, telekomunikacyjne
Inspektor Mazurkiewicz Jan 81 52 86 638 113, piętro I

Zgłoszenia robót budowlanych: gm. Borzechów, gm. Bychawa, gm. Głusk, gm. Jabłonna, gm. Krzczonów, gm. Konopnica, gm. Niedrzwica Duża, gm. Strzyżewice, gm. Zakrzew

Inspektor Nowosielska Eleonora 81 52 86 639 113, piętro I

Zgłoszenia robót budowlanych: gm. Bełżyce, gm. Jastków, gm. Garbów, gm. Niemce, gm. Wojciechów, gm. Wólka, gm. Wysokie

Podinspektor Smoleń Olga 81 52 86 639 113, piętro I Pozwolenia –gm. Głusk (część)
Podinspektor Grylak-Gabriel Barbara 81 52 86 645 113, piętro I Pozwolenia - gm. Bychawa, Niedrzwica Duża
Opis wydziału
WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Grykałowski Zbigniew 81 52 86 670 osr@powiat.lublin.pl 211, piętro II
Z-Ca NACZELNIKA Klimek Adam 81 52 86 672 205, piętro II
Inspektor Berecki Marcin 81 52 86 671 204, piętro II Wyręb, oznakowanie i legalizacja drewna
Podinspektor Dobosz Marcin 81 52 86 671 204, piętro II Wyręb, oznakowanie i legalizacja drewna
Podinspektor Gaweł Dariusz 81 52 86 671 204, piętro II Wyręb, oznakowanie i legalizacja drewna
Inspektor Miazga Andrzej 81 52 86 671 204, piętro II Wyręb, oznakowanie i legalizacja drewna
Inspektor Sobiesiak Edyta 81 52 86 673 206, piętro II Wyłączenia gruntów z użytkowania rolniczego
Inspektor Tokarz Małgorzata 81 52 86 673 206, piętro II Wyłączenia gruntów z użytkowania rolniczego
Inspektor Jagodzińska Lidia 81 52 86 675 212, piętro II Karty wędkarskie, rejestracja sprzętu pływającego
Inspektor Wąsik Anna 81 52 86 675 212, piętro II Gospodarka odpadami
Inspektor Jasiński Stanisław 81 52 86 676 213, piętro II Emisja gazów i pyłów
Geolog Powiatowy Kowalczyk Grzegorz 81 52 86 676 213, piętro II Koncesja na wydobywanie kopalin
Inspektor Litwińczuk Sylwia 81 52 86 674 210, piętro II Wyłączenia gruntów z użytkowania rolniczego
Inspektor Olchowicz Marzena 81 52 86 674 210, piętro II Wyłączenia gruntów z użytkowania rolniczego
Opis wydziału
WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO, OCHRONY LUDNOŚCI I SPRAW OBRONNYCH fax. 81 52 86 722 Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Niedźwiadek Zbigniew 81 52 86 720 kryzys@powiat.lublin.pl 209, piętro II
Inspektor Dziura Mieczysław 81 52 86 723 208, piętro II
Inspektor Krasnodębska Monika 81 52 86 721 207, piętro II
Inspektor Skoczylas Marzena 81 52 86 721 207, piętro II
Inspektor Zarzycki Jerzy 81 52 86 721 207, piętro II
Inspektor Oklińska Agnieszka 81 52 86 721 207, piętro II
Opis wydziału
WYDZIAŁ EDUKACJI, KULTURY I SPRAW SPOŁECZNYCH Budynek Główny, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Brudzisz-Janiszewska Beata 81 52 86 650 edukacja@powiat.lublin.pl 222, piętro II
Z-CA NACZELNIKA Kozik Elżbieta 81 52 86 654 221, piętro II
Inspektor Dziuba Tomasz
KIEROWNIK PROJEKTU Mielnik Katarzyna 81 52 86 653 220, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności” 
Specjalista ds. realizacji i monitoringu projektu - Szkoły dobrych umiejętności Bronisz Iwona 81 52 86 653 220, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności” 
Podinspektor Katarzyna Petryszak 81 52 86 653 220, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności”
Specjalista ds. finansowo - rozliczeniowych projektu "Szkoły dobrych umiejętności" Winiarski Stanisław 81 52 86 653 220, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności”
Inspektor Adamczyk Małgorzata 81 52 86 652 219, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności”
Inspektor Kowalik Paweł 81 52 86 652 219, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności”
Inspektor Dziuba Barbara 81 52 86 651 217, piętro II Projekt: „Szkoły dobrych umiejętności”
BIURO PROJEKTU „KOMPLEKSOWE WSPOMAGANIE ROZWOJU SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W POWIECIE LUBELSKIM” , ul. Mieczysława Karłowicza 4, Lublin
Kierownik biura - koordynator projektu Beata Janiszewska-Brudzisz 81 53 25 057
Podinspektor - SORE Anna Biernacka 81 53 25 057
Inspektor - SORE Małgorzata Guellard 81 53 25 057
Inspektor - Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji - SORE Renata Luszawa 81 53 25 057
Inspektor - SORE Niezgoda Ewa 81 53 25 057
Podinspektor - SORE Śmiech Irena 81 53 25 057
Inspektor - SORE Słotwińska-Jakubowska Anna 81 53 25 057
Inspektor - Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji - SORE Błaziak Wioletta 81 53 25 057
Inspektor - SORE Dudek Maria 81 53 25 057
Podinspektor - SORE Rapa Ireneusz 81 53 25 057
Podinspektor - SORE Mazur Artur 81 53 25 057
Pomoc administracyjna Brzozowiec Anna 81 53 25 057
Specjalista ds. finansowo-rozliczeniowych projektu - Szkoły dobrych umiejętności Zawłocka Katarzyna 81 53 25 057
Opis wydziału
WYDZIAŁ INWESTYCJI I FUNDUSZY POMOCOWYCH Budynek A, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Kotarska Małgorzata 81 52 86 660 igm@powiat.lublin.pl A106, piętro I
Z-CA NACZELNIKA Masłowski Mariusz 81 52 86 665 A103, piętro I
Inspektor Tomczyk Anna 81 52 86 665 A103, piętro I
Inspektor Drzazga Agnieszka 81 52 86 661, 81 52 86 695 A101, piętro I
Inspektor Mitura Monika 81 52 86 661, 81 52 86 695 A101, piętro I
Podinspektor Wójciak Agnieszka 81 52 86 661, 81 52 86 695 A101, piętro I
Inspektor Rzucidło Małgorzata 81 52 86 662 A101a, piętro I
Podinspektor Pietrzak Marlena 81 52 86 662 A101a, piętro I
Inspektor Wołoszyn Marta 81 52 86 662 A101a, piętro I
Inspektor Pietrzak Magdalena 81 52 86 662 A101a, piętro I
Inspektor Ratkiewicz-Rola Ewa 81 52 86 664 A107, piętro I
Inspektor Serwicki Artur 81 52 86 664 A107, piętro I
Inspektor Lipińska Marta 81 52 86 664 A107, piętro I
Referat ds. Zamówień Publicznych
KIEROWNIK REFERATU Wieleba Agnieszka 81 52 86 663 A102, piętro I
Inspektor Zawiślak Anna 81 52 86 663 A102, piętro I
Opis wydziału
WYDZIAŁ AUDYTU, KONTROLI I JAKOŚCI Budynek A, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Jarosz Mirosław 81 52 86 710 akj@powiat.lublin.pl A104, piętro I
Inspektor Głąb Julita 81 52 86 711 A105, piętro I
Inspektor Juszka Katarzyna 81 52 86 711 A105, piętro I
Podinspektor Masłowska Joanna 81 52 86 737 204A, piętro II
Audytor wewnętrzny Tulej Paweł 81 52 86 737 204A, piętro II
Opis wydziału
WYDZIAŁ GEODEZJI Budynek 7A, ul.Spokojna 7A Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Wójcik Romualda 81 52 86 680 geodezja@powiat.lublin.pl 204, piętro II
Podinspektor Cholewa Łukasz 81 52 86 681 01, parter Połączenia działek, zmiana powierzchni – gm. Niemce, Jastków 
Inspektor Sadurski Paweł 81 52 86 682 02, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Niemce
Pomoc administracyjna Szuster Agnieszka 81 52 86 683 03, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Niemce
Pomoc administracyjna Szymończyk Beata 81 52 86 683 03, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Niemce
Pomoc administracyjna Ruta Barbara 81 52 86 683 03, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Niemce 
Pomoc administracyjna Wudarska Magdalena 81 52 86 683 03, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Niemce 
Inspektor Tomasiak Agnieszka 81 52 86 684 04, parter Ewidencja gruntów i budynków –gm. Głusk
Inspektor Zieliński Dariusz 81 52 86 698 101,piętro I Ewidencja gruntów i budynków –gm. Głusk
Podinspektor Paszkiewicz Anna 81 52 86 685 102, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Konopnica
Pomoc administracyjna Stefaniak Grzegorz 81 52 86 686 103, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Konopnica
Podinspektor Nagnajewicz Krystyna 81 52 86 686 103, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Konopnica
Pomoc administracyjna Wójcik Zbigniew 81 52 86 686 103, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Konopnica 
Inspektor Kamińska Bożena 81 52 86 687 104, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Wólka
Inspektor Kiljanek – Kędzierska Ewa 81 52 86 687 104, piętro I Ewidencja gruntów i budynków – gm. Wólka
Inspektor Kucięba Michał 81 52 86 689 202, piętro II Ewidencja gruntów i budynków – gm. Jastków 
Inspektor Kołodziej Stanisława 81 52 86 693 203, piętro II Połączenia działek, zmiana powierzchni– gm. Głusk, Wólka, Konopnica
Inspektor Łopacka Anna 81 52 86 693 203, piętro II Klasyfikacja gruntów
FILIA W BEŁŻYCACH ul. Fabryczna 2b, 24-200 Bełżyce. Obsługuje gminy: Bełżyce, Borzechów, Wojciechów
KIEROWNIK FILII Ćwikliński Robert 81 517 20 28, 81 516 27 35
Inspektor Rak Agnieszka Ewidencja gruntów i budynków
Inspektor Siuda Danuta Ewidencja gruntów i budynków
FILIA W BYCHAWIE ul. Piłsudskiego 22, 23-100 Bychawa Obsługuje gminy: Bychawa, Strzyżewice, Jabłonna, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew
KIEROWNIK FILII Rymarz Dariusz 81 566 00 60, 81 566 00 34
Podinspektor Ignatowska Urszula Ewidencja gruntów i budynków
Inspektor Godoś Anna Ewidencja gruntów i budynków
Pomoc administracyjna Weronika Kostrzewa Ewidencja gruntów i budynków
Podinspektor Olejarz Mieczysław Ewidencja gruntów i budynków
WYDZIAŁ GEODEZJI, ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ - REFERAT
KIEROWNIK REFERATU Kawiak Agnieszka 81 52 86 692 6, parter
Inspektor Boruch Joanna 10, parter
Inspektor Górny Maciej 10, parter
Inspektor Burdzanowski Hubert 81 52 86 691 7, parter
Podinspektor Słowińska Dorota 81 52 86 691 7, parter
Pomoc administracyjna Kowalik Ilona 81 52 86 691 7, parter
Młodszy referent Krzysztoń Kinga 81 5286 697 8, parter
Inspektor Żurek Dorota 81 52 86 690 9, parter SPRZEDAŻ MAP
WYDZIAŁ GEODEZJI, ul. Spokojna 9A, 20-074 Lublin ZESPÓŁ UZGODNIENIA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ
PRZEWODNICZĄCA ZUDP Słomka Agnieszka 81 52 86 694 zud@powiat.lublin.pl A107, piętro I
Podinspektor Skowronek Iwona 81 52 86 695 A108, piętro I
Inspektor Mitrut Wiesława 81 52 86 696 A109, piętro I
Podinspektor Domin Agnieszka 81 52 86 696 A109, piętro I
Opis wydziału
Obsługuje gminy: Głusk, Jastków, Konopnica, Niemce, Wólka
WYDZIAŁ KOMUNIKACJI Budynek B, ul.Spokojna 9 Pokaż opis Pokaż stanowiska
w tym wydziale
Nazwa
Stanowiska
Pracownik Telefon E-mail Pokój Opis
NACZELNIK WYDZIAŁU Czeńczyk Krystyna 81 52 86 702 wktd@powiat.lublin.pl 7, parter
Z-CA NACZELNIKA Chachuła Artur 81 52 86 703 6, parter
Inspektor Koza Małgorzata 81 52 86 706 8, parter
Inspektor Buda Stanisław 81 52 86 706 8, parter
Inspektor Czerwiński Leszek 81 52 86 706 8, parter
Inspektor Dudziński Krzysztof 81 52 86 706 8, parter
Inspektor Szymaniak Małgorzata 81 52 86 705 4, parter PRAWA JAZDY
Podinspektor Maj Anna 81 52 86 705 4, parter PRAWA JAZDY
Inspektor Kosno Aleksandra 81 52 86 704 3, parter PRAWA JAZDY ZATRZYMANE
Inspektor Kręcisz Emilia 81 52 86 704 3, parter PRAWA JAZDY ZATRZYMANE
Inspektor Goral Aneta 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW
Inspektor Sobczak Tomasz 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW
Inspektor Smoderek Hanna 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓWv
Podinspektor Miszczuk Stanisława 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW
Inspektor Wilk Jolanta 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW
Podinspektor Piotr Adamczyk 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW
Inspektor Berdak Jan 81 52 86 707 niski parter PUNKT PRZYJĘĆ
brak
Inspektor Popławski Michał 81 52 86 700, 81 52 86 701 niski parter REJESTRACJA POJAZDÓW 
FILIA W BEŁŻYCACH ul. Fabryczna 2b, 24-200 Bełżyce. Obsługuje gminy: Bełżyce, Borzechów, Wojciechów
KIEROWNIK FILII Wnukowski Leszek 81 517 34 48, 81 516 10 42 (fax)
Podinspektor Wójcik Ewa
Inspektor Wójtowicz Halina
Inspektor Nowak Teresa
FILIA W BYCHAWIE ul. Piłsudskiego 22, 23-100 Bychawa Obsługuje gminy: Bychawa, Strzyżewice, Jabłonna, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew
KIEROWNIK FILII Pietrzak Andrzej 81 566 21 71, 81 566 21 72 (fax)
Inspektor Kostruba Agnieszka
Inspektor Mardoń Tadeusz
Inspektor Wrzołek Anna
Inspektor Sobaszek Andrzej
FILIA W NIEDRZWICY DUŻEJ Niedrzwica Duża 32, 24-220 Niedrzwica Duża Obsługuje gminę Niedrzwica Duża
Inspektor Podkowińska Halina 81 517 40 44
Inspektor Ostrowska - Filipowicz Anna 81 517 40 44
Opis wydziału
Obsługuje gminy: Niemce, Jastków, Garbów, Konopnica, Głusk, Wólka