Kluby sportowe

Uczniowskie kluby sportowe

 

L.p.

Numer  wpisu do ewidencji

Nazwa klubu

Siedziba

Data wpisu do ewidencji

1.

 

1.

Uczniowski Klub Sportowy "ORZEŁ"

w Krzczonowie

Szkoła Podstawowa

w Krzczonowie

ul. Leśna 1

23-110 Krzczonów

08.02.1999 r.

2.

 

3.

Uczniowski Klub Sportowy "ARIANIN" w Wojciechowie

Szkoła Podstawowa im. S. Marusarza w Wojciechowie

24-204 Wojciechów

tel. (081) 51 77 240

 

05.10.1999 r.

3.

 

4.

Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy "APOSTOŁ" w Niedrzwicy Kościelnej

Parafia Św. Bartłomieja

w Niedrzwicy Kościelnej

24-222 Niedrzwica Kościelna

tel. (081) 51 75 128

13.10.1999 r.

4.

 

5.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HURAGAN" w Krzczonowie

Gimnazjum w Krzczonowie

23-110 Krzczonów

tel. (081) 566 41 10

06.01.2000 r.

5.

 

7.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "1" w Bełżycach

Zespół Szkół Nr 1

ul. ks. bpa Tomasza Wilczyńskiego 62

24-200 Bełżyce,

tel. (081) 51 72 400

 

25.05.2000 r.

6.

 

 

 

 

9.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "TEMPO" Ożarów w Ożarowie

Szkoła Podstawowa w Ożarowie 160

24-150 Nałęczów 3

tel. (081) 50 17 819

05.06.2000 r.

7.

 

 

 

 

10.

Uczniowski Klub Sportowy w Bełżycach

Zespołu Szkół im. M. Kopernika

w Bełżycach

ul. Bychawska 4, 24-200 Bełżyce

tel. (081) 517 23 60, fax. 517 23 62

16.06.2000 r.

8.

14.

Uczniowski Klub Sportowy "TROPS" w Bystrzycy Starej

Zespół Szkół Publicznych

w Bystrzycy Starej

23-107 Strzyżewice

tel. (081) 56 66 277

19.06.2000 r.

9.

15.

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "OLIMPIA 96" w Niemcach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach

ul. Różana 8, 21-025 Niemce

tel. (081) 756 14 78

20.06.2000 r.

10.

17.

Szkolny Klub Sportowy "JUNIOR" w Zakrzewie

Szkoła Podstawowa

w Zakrzewie

23-155 Zakrzew

tel. (084) 68 09 219

20.06.2000 r.

11.

18

Uczniowski Klub Sportowy „PODKOWA”

w Bychawie

Uczniowski Klub Sportowy "PODKOWA"

23-100 Bychawa

20.06.2000 r.

12.

19.

Szkolny Klub Sportowy „SPRINT” w Bychawce

Szkoła Podstawowa

im. Kajetana Koźmiana w Bychawce

23-101 Bychawka

tel. (081) 56 60 401

20.06.2000 r.

13.

21.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "PSZCZÓŁKA" w Pszczelej Woli

Zespół Szkół Rolniczych

Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli

23-109 Pszczela Wola

tel. (081) 562 80 76

13.12.2000 r.

14.

22.

Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA"

w Bychawie

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 25

23-100 Bychawa

07.02.2001 r.

15.

23.

Klub Sportowy "DĄBROWICA" w Dąbrowicy

Dąbrowica 86a

21-008 Tomaszowice

15.03.2001 r.

16.

24.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "JUNIOR" w Piotrowicach

Zespole Szkół Techniki Rolniczej

im. W. Witosa w Piotrowicach

23-107 Strzyżewice

tel. 562 81 52, fax. 562 81 50

06.04.2001 r.

17.

25.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "DWÓJKA" w Bełżycach

Zespół Szkół Nr 2

ul. T. Kościuszki 148

24-200 Bełżyce,

tel. (081) 51 72 312

 

23.05.2001 r.

18.

26.

Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIA"

Gimnazjum w Borzechowie

24-224 Borzechów

 

05.11.2001 r.

19.

29.

Uczniowski Klub Sportowy "AUDA" Kiełczewice

Publiczna Szkoła Podstawowa

w Kiełczewicach Górnych

23-107 Strzyżewice

tel. (081) 56 66 604

17.12.2002 r.

20.

31.

Uczniowski Klub Sportowy "ORLIKI" - Kłodnica

Kłodnica Dolna 117

24-224 Borzechów

07.08.2003 r.

21.

32.

Uczniowski Klub Sportowy w Kępie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie

24-224 Borzechów

tel. (081) 51 13 322

 

03.11.2003 r.

22.

33.

Uczniowski Klub Sportowy Niemce w Niemcach

Zespół Szkół w Niemcach

ul. Szkolna 23

21-025 Niemce

tel. (081) 75 61 594, 75 61 728

 

27.01.2004 r.

23.

35.

Uczniowski Klub Sportowy „TURKA” w Turce

Szkoła podstawowa w Turce

20-258 Lublin 62

 

24.07.2007 r.

24.

36.

Uczniowski Klub Sportowy „Junior” Przybysławice

Zespół Szkół w Przybysławicach

21-080 Garbów

 

06.03.2008 r.

25.

38.

Uczniowski Klub Sportowy

12 PLISZCZYN

Gimnazjum w Pliszczynie

20-258 Lublin 62

 

28.11.2008 r.

26.

39.

Uczniowski Klub Sportowy OPTYMIST w Bychawie

ul. Wyspiańskiego 16

23-100 Bychawa

 

20.11.2010 r.

27.

40.

Uczniowski Klub Sportowy Babin

Szkoła Podstawowa

w Babinie

24-200 Bełżyce

 

30.01.2012 r.

28.

41.

Uczniowski Klub Sportowy „START” Borzechów

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Kazimierza Rasławskiego

w Borzechowie

24-224 Borzechów

 

27.04.2012 r.

29.

42. 

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy OLIMP Miłocin 

Tomaszowice Kolonia 101

21-008 Tomaszowice 

 

25.09.2014 r.

30. 

 

43.

Gminny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy NIEMCE 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 

w Niemcach

ul. Różana 8

21-025 Niemce  

 

27.10.2014 r.

31.

44. 

Uczniowski Klub Sportowy DYS 

Zespół Placówek Oświatowych

 w Dysie

ul. Lotników Polskich 4

21-003 Ciecierzyn

 

16.01.2015 r. 

32.

45.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ZRYW Miłocin 

Miłocin 7 

24-150 Nałęczów 

20.11.2015 r.

33.

46.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „MUKS” Jabłonna 

23-114 Jabłonna Druga 45 

05.02.2016 r.

34.

47. 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „PIĄTEK” w Niedrzwicy Dużej 

ul. Lubelska 21 a

24-220 Niedrzwica Duża 

 

05.02.2016 r.

35. 

48.

Uczniowski Klub Sportowy „Wysoczanka” 

przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem

 

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica

 w Wysokiem

ul. Szkolna 12

23-145 Wysokie

 

 

 

08.08.2016 r.

 
 
Powrót