Kluby sportowe

Stowarzyszenia kultury fizycznej nieprowadzące działalności gospodarczej

L.p.

Numer

wpisu do ewidencji

 

Nazwa klubu

 

Siedziba

 

Data wpisu do ewidencji 

1.

2.

Ludowy Klub Sportowy Wola Przybysławska

w Woli Przybysławskiej

 

Wola Przybysławska 117

21-080 Garbów

11.04.2003 r.

2.

4.

Klub Sportowy „Uniszowice” w Uniszowicach

 

Uniszowice 66

21-030 Motycz

 

06.05.2003 r.

3.

5.

Gminny Klub Sportowy „PERŁA” Borzechów

w Borzechowie

Urząd Gminy Borzechów

24-224 Borzechów

02.06.2003 r.

4.

6.

Ludowy Klub Sportowy „Rohland” w Tuszowie

Tuszów 62

23-114 Jabłonna

02.07.2003 r.

5.

7.

Bełżycki Klub Sportowy „UNIA” Bełżyce

w Bełżycach

ul. Zamkowa 47

24-200 Bełżyce

02.07.2003 r.

6.

9.

Piotrkowski Ludowy Klub Sportowy „Piotrcovia”

w Piotrkowie

Piotrków II 52

23-114 Jabłonna

28.07.2003 r.

7.

11.

Ludowy Zespół Sportowy Krężnica Jara

w Krężnicy Jarej

 

Ochotnicza Straż Pożarna

w Krężnicy Jarej

 

30.07.2003 r.

8.

12.

Garbowskie Towarzystwo Sportowe „ZAWISZA”

 

Garbów 18 A

21-080 Garbów

04.08.2003 r.

9.

13.

Klub Sportowy „DĘBINA” w Dębinie

 

Szkoła Podstawowa w Dębinie

23-156 Dębina

08.08.2003 r.

10.

14.

Ludowy Klub Sportowy „Sokół Konopnica” 

w Konopnicy

Urząd Gminy Konopnica

21-030 Motycz

20.08.2003 r.

11.

15.

Klub Sportowy „Ciecierzyn” w Ciecierzynie

Ciecierzyn 31

21-003 Ciecierzyn

28.01.2004 r.

12.

16.

Krzczonowski Klub Sportowy „Krzczonovia”

w Krzczonowie

 

23-110 Krzczonów

27.02.2004 r.

13.

17.

Bychawski Ludowy Klub Sportowy „GRANIT”

w Bychawie

 

ul. Sportowa 8

23-100 Bychawa

16.03.2004 r.

14.

18.

Gminny Klub Sportowy „AVENIR” Jabłonna

w Jabłonnie

23-114 Jabłonna

29.09.2004 r.

15.

19.

Parafialny Klub Sportowy „VICTORIA” w Bełżycach

Pl. Kościelny 7

24-200 Bełżyce

21.12.2004 r.

16.

23.

Gminny Klub Sportowy „NIEMCE”

Niemce 329A/112

21-025 Niemce

07.09.2005 r.

17.

24.

Ludowy Zespół Sportowy „TĘCZA-ROLPLAST” Zagórze

ul. Rynek 19

24-200 Bełżyce

08.11.2005 r.

18.

25.

Gminno-Ludowe Towarzystwo Sportowe „Świdniczanka”

Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym

20-258 Lublin

07.04.2006 r.

19.

26.

Klub Sportowy Nasutów

 w Nasutowie

Nasutów 143

21-025 Niemce

01.06.2006 r.

20.

29.

Ludowy Klub Sportowy „CZARNI-PLISZCZYN” w Pliszczynie

Pliszczyn

20-258 Lublin 62

28.12.2006 r.

21.

30.

Klub Sportowy Krasienin w Krasieninie

Krasienin 66

21-025 Niemce

12.03.2007 r.

22.

31.

Klub Sportowy LKP.MILA.TURKA w Turce

Turka 59

20-258 Lublin

05.04.2007r.

23.

32.

Szkółka Piłkarska „STYKO” w Dominowie

Dominów 161

20-388 Lublin 6

01.08.2007 r.

 

24.

33.

Ludowy Zespół Sportowy KIERZ „BŁEKITNI” w Kierzu

Kierz 128

24-200 Bełżyce

 

28.01.2008 r.

25.

34.

Klub Piłkarski „LEGION” Tomaszowice 

w Tomaszowicach

Moszna Kolonie 4

21-008 Tomaszowice

15.12.2008 r.

26.

35.

Ludowy Zespół Sportowy „Kuźnicki” Krężnica Okrągła

Dom Ludowy

 w Krężnicy Okrągłej 

01.06.2009 r.

27.

36.

Młodzieżowy Klub Piłkarski „NADZIEJE GARBOWA”

Zagrody 68

21-080 Garbów

31.07.2009 r.

28.

37.

Dyski Klub Sportowy „BŁĘKITNI” Dys

 

Dys 

ul. Poprzeczna 74

21-003 Ciecierzyn

 

04.03.2010 r.

29.

38.

Bychawski Sportowy Klub Taekwon-do

 

Gałęzów 117

23-100 Bychawa

17.06.2010 r.

30.

39.

Klub Sportowy Polaris Jabłonna

Jabłonna Majątek 24a

23-114 Jabłonna

09.08.2010 r.

31.

40.

Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie 

ul. Lubelska 38

24-200 Bełżyce 

22.11.2010 r.

32.

41.

Klub Sportowy „STRAŻAK” Wojciechów Kolonia Pierwsza 

Ochotnicza Straż Pożarna

Wojciechów Kolonia Pierwszej 13

24-204 Wojciechów 

08.02.2011 r.

33. 

42.

Klub Sportowy „CKFiS” Bełżyce 

 

Centrum Kultury Fizycznej i Sportu 

ul. Zamkowa 47

24-200 Bełżyce

30.07.2012 r.

34.

43.

Stowarzyszenie 

„Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemce”

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemce

ul. Lubelska 118

21-025 Niemce   

22.10.2013 r.

35.

44.

 

Klub Karate Tradycyjnego

„BUSHI” 

Nasutów 209 A

21-025 Niemce 

27.02.2014 r. 

36.

45.

 

Gminny Ludowy Klub Sportowy

„GŁUSK” 

ul. Rynek 1 

Dominów 

20-388 Lublin

 

13.03.2014 r. 

37.

46. 

Klub Sportu i Rekreacji Nordic Walking  

 

Turka 

ul. Konwaliowia 3/3 

20-258 Lublin 62 

 

14.08.2014 r. 

38. 

47. 

Jastkowski Klub Rowerowy

„BICYKL”

Jastków 136

21-002 Jastków 

24.09.2014 r.

 

39.

48.

Akademia Footbolisty Głusk 

 

Tuszów 109 

23-114 Jabłonna

17.04.2015 r.

40.

49.

Akademia Piłkarska Iskra Jastków 

ul. Legionistów 13 Panieńszczyzna

21-002 Jastków 

15.01.2016 r.

Powrót