Kluby sportowe

Stowarzyszenia kultury fizycznej nieprowadzące działalności gospodarczej

KLUBY SPORTOWE DZIAŁAJĄCE W FORMIE STOWARZYSZENIA, KTÓRYCH STATUTY NIE PRZEWIDUJĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

 

L.p.

Numer wpisu do ewidencji

Nazwa klubu

Siedziba

Data wpisu do ewidencji

1

2.

Ludowy Klub Sportowy
Wola Przybysławska

w Woli Przybysławskiej

Wola Przybysławska 117

21-080 Garbów

11.04.2003 r.

2

4.

Klub Sportowy „Uniszowice” w Uniszowicach

Uniszowice 14

21-030 Motycz

06.05.2003 r.

3

5.

Gminny Klub Sportowy
„PERŁA” Borzechów

w Borzechowie

Urząd Gminy Borzechów

24-224 Borzechów

02.06.2003 r.

4

6.

Ludowy Klub Sportowy „Rohland” w Tuszowie

Tuszów 62

23-114 Jabłonna

02.07.2003 r.

5

7.

Bełżycki Klub Sportowy
„UNIA” Bełżyce

w Bełżycach

ul. Zamkowa 47

24-200 Bełżyce

02.07.2003 r.

6

8.

Ludowy Zespół Sportowy
Krężnica – Wzgórze
w Krężnicy Okrągłej

Dom Ludowy
w Krężnicy Okrągłej

24-200 Bełżyce

16.07.2003 r.

7

9.

Piotrkowski Ludowy Klub Sportowy „Piotrcovia”

w Piotrkowie

Piotrków II 52

23-114 Jabłonna

28.07.2003 r.

8

11.

Ludowy Zespół Sportowy
Krężnica Jara

w Krężnicy Jarej

Ochotnicza Straż Pożarna

w Krężnicy Jarej

30.07.2003 r.

9

12.

Garbowskie Towarzystwo Sportowe „ZAWISZA”

Garbów 18 A

21-080 Garbów

04.08.2003 r.

10

13.

Klub Sportowy „DĘBINA” w Dębinie

Szkoła Podstawowa w Dębinie

23-156 Dębina

08.08.2003 r.

11

14.

Ludowy Klub Sportowy
„Sokół” Konopnica

Urząd Gminy Konopnica

21-030 Motycz

20.08.2003 r.

12

15.

Klub Sportowy „Ciecierzyn” w Ciecierzynie

Ciecierzyn 31

21-003 Ciecierzyn

28.01.2004 r.

13

16.

Krzczonowski Klub Sportowy „Krzczonovia”

w Krzczonowie

ul. Spokojna 7

23-110 Krzczonów

27.02.2004 r.

14

17.

Bychawski Ludowy Klub Sportowy „GRANIT”

w Bychawie

ul. Sportowa 8

23-100 Bychawa

16.03.2004 r.

15

18.

Gminny Klub Sportowy „AVENIR”

w Jabłonnej

Jabłonna Majątek 25a

23-114 Jabłonna

29.09.2004 r.

16

19.

Parafialny Klub Sportowy „VICTORIA”
w Bełżycach

Pl. Kościelny 7

24-200 Bełżyce

21.12.2004 r.

17

23.

Gminny Klub Sportowy „NIEMCE”
w Niemcach

ul. Lubelska 182/112

21-025 Niemce

07.09.2005 r.

18

24.

Ludowy Zespół Sportowy „TĘCZA” Bełżyce

ul. Zamkowa 47

24-200 Bełżyce

08.11.2005 r.

19

25.

Gminno-Ludowe Towarzystwo Sportowe „Świdniczanka”

Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym

20-258 Lublin

07.04.2006 r.

20

26.

Klub Sportowy Nasutów

w Nasutowie

Nasutów 143

21-025 Niemce

01.06.2006 r.

21

29.

Ludowy Klub Sportowy
„CZARNI-PLISZCZYN”
w Pliszczynie

Pliszczyn

20-258 Lublin 62

28.12.2006 r.

22

30.

Klub Sportowy Krasienin
w Krasieninie

Krasienin 66

21-025 Niemce

12.03.2007 r.

23

31.

Klub Sportowy LKP.MILA.TURKA
w Turce

Turka 59

20-258 Lublin

05.04.2007r.

24

32.

Szkółka Piłkarska „STYKO”
w Dominowie

Dominów 161

20-388 Lublin 6

01.08.2007 r.

25

33.

Ludowy Zespół Sportowy
KIERZ „BŁEKITNI”
w Kierzu

Kierz 128

24-200 Bełżyce

28.01.2008 r.

26

34.

Klub Piłkarski
„LEGION” Tomaszowice

w Tomaszowicach

Moszna Kolonia 4

21-008 Tomaszowice

15.12.2008 r.

27

35.

Ludowy Zespół Sportowy „Kuźnicki” Krężnica Okrągła

Dom Ludowy

w Krężnicy Okrągłej

24-200 Bełżyce

01.06.2009 r.

28

36.

Młodzieżowy Klub Piłkarski „NADZIEJE GARBOWA”

Zagrody 68

21-080 Garbów

31.07.2009 r.

29

37.

Dyski Klub Sportowy „BŁĘKITNI” Dys

Dys

ul. Poprzeczna 74

21-003 Ciecierzyn

04.03.2010 r.

30

38.

Bychawski Sportowy Klub Taekwon-do

Gałęzów 117

23-100 Bychawa

17.06.2010 r.

31

39.

Klub Sportowy Polaris Jabłonna

Jabłonna Majątek 24a

23-114 Jabłonna

09.08.2010 r.

32

40.

Bełżyckie Towarzystwo Narciarskie

ul. Lubelska 38

24-200 Bełżyce

22.11.2010 r.

33

41.

Klub Sportowy „STRAŻAK” Wojciechów Kolonia Pierwsza

Ochotnicza Straż Pożarna

Wojciechów Kolonia Pierwszej 13

24-204 Wojciechów

08.02.2011 r.

34

42.

Klub Sportowy „CKFiS Bełżyce”

Centrum Kultury Fizycznej i Sportu

ul. Zamkowa 47

24-200 Bełżyce

30.07.2012 r.

35

43.

„IFTER Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemce”

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemce

ul. Lubelska 118

21-025 Niemce

22.10.2013 r.

36

44.

Klub Karate Tradycyjnego

„BUSHI”

Szkoła Podstawowa
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie

Nasutów 209 A

21-025 Niemce

27.02.2014 r.

37

45.

Gminny Ludowy Klub Sportowy

„GŁUSK”

Dominów

ul. Rynek 1

20-388 Lublin

13.03.2014 r.

38

46.

Klub Sportu i Rekreacji
Nordic Walking

Turka

ul. Konwaliowia 3/3

20-258 Lublin 62

14.08.2014 r.

39

47.

Jastkowski Klub Rowerowy

„BICYKL”

Jastków 136

21-002 Jastków

24.09.2014 r.

40

48.

Akademia Footbolisty Głusk

Prawiedniki 165

20-515 Lublin

17.04.2015 r.

41

49.

Akademia Piłkarska Iskra Jastków

Panieńszczyzna
ul. Legionistów 13

21-002 Jastków

15.01.2016 r.

42

50.

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

ul. 11 Listopada 88

23-100 Bychawa

29.08.2017 r.

43

52.

Klub Sportowy „KS CZARNI PLISZCZYN”

Pliszczyn 108A

20-258 Lublin

13.12.2018 r.

 

Powrót