Zawiadomienia o sesji Drukuj Zapisz

Porządek obrad XX sesji Rady Powiatu w Lublinie w dniu 25 czerwca 2020 r.

Grafika ogólna Sesja rady
czerwca
2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 czerwca 2020 r. o godzinie 13:00 odbędzie się XX sesja Rady Powiatu w Lublinie VI kadencji.

Porządek obrad XX sesji
Rady Powiatu w Lublinie
w dniu 25 czerwca 2020 r.
(godz. 13:00)

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Rozpatrzenie Raportu o stanie Powiatu Lubelskiego za 2019 r. i podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Zarządowi Powiatu w Lublinie.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2019 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu
    w Lublinie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za rok 2019 Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za rok 2019 Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bychawie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Zarządu Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii komunikacyjnej o charakterze użyteczności publicznej.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomości Powiatu Lubelskiego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia i włączenia jej do Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach
  15. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia i włączenia jej do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia i włączenia jej do Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia i włączenia jej do Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2020.
  20. Interpelacje i zapytania radnych.
  21. Wnioski i oświadczenia radnych.
  22. Sprawy bieżące.
  23. Zamknięcie sesji.