Wystawa rolnicza

Dożynki to impreza, która pokazuje co w Regionie Lubelskim najlepsze. To jedna z największych, bezpłatna i otwarta dla wszystkich impreza budująca tożsamość społeczności lokalnej oraz edukująca kolejne pokolenie mieszkańców powiatu.Obok koncertów, spektakli i pokazów, w ramach wydarzenia prezentowany jest dorobek całego Powiatu Lubelskiego: jego tradycja, zakorzeniona ludowość jak również prezentowane są produkty firm i przedsiębiorstw z terenu województwa. Dożynki to szczególny czas dla rolników, dlatego warto zaprezentować najnowsze maszyny i urządzenia ułatwiające im pracę.

Już teraz zapraszamy wszystkie chętne firmy, które chcą zaprezentować sprzęt rolniczy oraz usługi z tym związane do wzięcia udziału w imprezie. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższych plikach, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Wystawa rolnicza i prezentacja firm

Wystawa rolnicza