Dożynki 2016 - Aktualności

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA PRZYZNANIE WYŁĄCZNOŚCI STOISK HANDLOWYCH „DOŻYNKI - RADAWIEC 2016”

01-07-2016

1. ORGANIZATOR

Powiat Lubelski
    ul. Spokojna 9
    20-074 Lublin

tel. 81 528 66 06, fax, 81 528 66 01
    dozynki@powiat.lublin.pl

Oferty można składać w godzinach pracy urzędu.

2. ZAKRES OBSŁUGI
    1. Wyłoniony w konkursie Wykonawca wybrany do zawarcia umowy zobowiązany jest do zapewnienia obsługi stoisk handlowych imprezy pod nazwą „Dożynki - Radawiec 2016”, w terminie 28 sierpnia 2016 r. na terenie lotniska sportowego w Radawcu k/Lublina w godzinach 6:00 – 24:00 na zasadzie wyłączności.
    2. W ramach wyłączności stoisk handlowych Organizator wyznaczy stoiska zgodnie z planem sytuacyjnym stanowiącym załącznik numer 3 do niniejszego konkursu w dniu 27 sierpnia do godziny 18:00.
    3. Wykonawca zobowiązany będzie do rozstawienia stoisk zgodnie z wytycznymi Organizatora.
    4. Przez stoiska handlowe rozumie się wszelkie stoiska dopuszczone do handlu w trakcie w/w imprezy a w szczególności stoika z zabawkami, balonami, rękodziełem  itp. z wyłączeniem:
  • usług gastronomicznych,
  • usług z zakresu wesołe miasteczko,
  • sprzedaży piwa,
  • stoisk Lokalnej Grupy Działania,
  • stoisk piekarni,
  • stoisk Powiatu Lubelskiego,
  • stoisk wystawy rolniczej,
  • stoisk sponsorskich,
  • stoisk firmowych,
  • oraz innych zakazanych prawem lub wymagających specjalnej koncesji.

•  Ceny sprzedawanych podczas imprezy produktów ustala Wykonawca biorąc pod uwagę charakter imprezy.
  • Wykonawca zobowiązany będzie do obsługi punktów handlowych w trakcie trwania imprezy oraz do bieżącego utrzymania czystości w granicach swojego obszaru.
  • Wykonawca zobowiązany jest do posiadania sprawnych: instalacji i urządzeń elektrycznych.
  • Wykonawca ma prawo do odsprzedawania stoisk będących przedmiotem wyłączności.

• PROCEDURA

1. Tryb udzielenia zamówienia – konkurs ofert.
  2. Kryteria oceny ofert – najwyższa cena, nie mniejsza niż 5.500 zł netto.
  3. Informacje administracyjne:
    Termin i miejsce składania ofert – włącznie do dnia 7.0 7.2016 r., do godz. 15:00 przy ulicy Spokojnej 9 w Lublinie w pokoju 100 A.

Termin zamieszczenia ogłoszenia: 1.07.2016 r. na stronie internetowej: www.powiat.lublin.pl

4.  Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Organizatora w zakresie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert bez podania przyczyny.

• SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

1. Oferta musi być złożona Organizatorowi w zaklejonym opakowaniu opisanym na zewnętrznej stronie w następujący sposób:

Oferta – obsługa handlowa DOŻYNKI - RADAWIEC 2016

2. Ponadto na zewnętrznej stronie opakowania należy podać nazwę i dokładny adres wraz z numerami telefonów i faksu Wykonawcy, a także liczbę stron (należy określić, ile stron znajduje się w opakowaniu).
  3. Oferta tj. formularz oferty wraz z załącznikami musi być napisana w języku polskim, na maszynie, komputerze lub nieścieralnym atramentem oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy na zewnętrz.
  4. Oferta musi być złożona na kolejno ponumerowanych stronach, a numeracja stron powinna rozpoczynać się od numeru 1, umieszczonego na pierwszej stronie oferty, każda ponumerowana strona oferty musi być opatrzona imienną pieczęcią oraz podpisem osoby upoważnionej do podpisywania oferty.

• OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ:
  1. Ofertę stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego konkursu
  2. Nazwę firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy,
  3. Oświadczenia stanowiące załącznik nr 2 do niniejszego konkursu.

• PLANOWANY TRERMIN ZAWARCIA UMOWY

Organizator przewiduje zawrzeć umowę z Wykonawcą, który złożył najkorzystniejszą ofertę w konkursie do dnia 14.07.bf2016 r.

• ZAŁĄCZNIKI
  1. Oferta Wykonawcy