Dożynki 2016 - Aktualności

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA PRZYZNANIE WYŁĄCZNOŚCI OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ IMPREZY „DOŻYNKI - RADAWIEC 2016”

01-07-2016

1. ORGANIZATOR

Powiat Lubelski
    ul. Spokojna 9
    20-074 Lublin

tel. 81 528 66 06, fax, 81 528 66 01
    dozynki@powiat.lublin.pl

Oferty można składać w godzinach pracy urzędu.

2. ZAKRES OBSŁUGI

1. Wyłoniony Wykonawca wybrany do zawarcia umowy zobowiązany jest do zapewnienia obsługi gastronomicznej imprezy pod nazwą „Dożynki - Radawiec 2016”, w terminie 28 sierpnia 2016 r. na terenie lotniska sportowego w Radawcu k/Lublina w godzinach 6:00 – 24:00 na zasadzie wyłączności.
    2. W ramach wyłączności stoisk handlowych Organizator wyznaczy stoiska zgodnie z planem sytuacyjnym stanowiącym załącznik numer 3 do niniejszego zapytania w dniu 27 sierpnia do godziny 18:00.
    3. W ramach wyłączności obsługi gastronomicznej oferent zobowiązuje się zorganizować co najmniej 20 stoisk gastronomicznych.
      1. Oferent zapewni, w ilości wystarczającej do obsługi uczestników imprezy w proponowanym terminie stoiska gastronomiczne o zróżnicowanym asortymencie m.in.:
  • potrawy z grilla (kiełbaski, szaszłyk, stek itp.),
  • potrawy z rożna (kurczak, golonka),
  • hot-dogi, hamburgery, zapiekanki,
  • zestawy obiadowe, sałatki, bigos,
  • napoje bezalkoholowe,
  • gofry,
  • lody,
  • popcorn, wata cukrowa, kukurydza.
  • W zakres wyłączności nie wchodzi:
  • sprzedaż piwa,
  • stoiska Lokalnej Grupy Działania – oferujące produkty lokalne,
  • stoiska piekarni,
  • stoiska wystawy rolniczej,
  • stoiska sponsorskie,
  • stosika firm,
  • stoiska Wesołego Miasteczka,
  • stoiska powiatu lubelskiego, w tym stoiska na których wydawane będą posiłki dla osób uprawnionych na zasadzie talonów,.
  • Na dystrybucję produktów, o których mowa w pkt 2 wyłoniony w konkursie Wykonawca otrzyma od Organizatora wyłączność. Ceny sprzedawanych podczas imprezy produktów ustala wykonawca biorąc pod uwagę charakter imprezy.
  • Wykonawca ma prawo do odsprzedawania stoisk będących przedmiotem wyłączności.

• PROCEDURA

1. Tryb udzielenia zamówienia – konkurs ofert.
  2. Kryteria oceny ofert – najwyższa cena, nie mniejsza niż 13.000 zł netto.
  3. Informacje administracyjne:

Termin i miejsce składania ofert – włącznie do dnia 7.07.2016 r., do godz. 15:00 przy ulicy Spokojnej 9 w Lublinie w pokoju 100 A.

Termin zamieszczenia ogłoszenia: 01.07.2016 na tablicy stronie internetowej www.powiat.lublin.pl

4. Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Organizatora w zakresie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zapytania bez podania przyczyny.

• SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

1. Oferta musi być złożona Organizatorowi w zaklejonym opakowaniu opisanym na zewnętrznej stronie w następujący sposób:

Oferta – obsługa gastronomiczna DOŻYNKI - RADAWIEC 2016

2. Ponadto na zewnętrznej stronie opakowania należy podać nazwę i dokładny adres wraz z numerami telefonów i faksu Wykonawcy, a także liczbę stron (należy określić, ile stron znajduje się w opakowaniu).
  3. Oferta tj. formularz oferty wraz z załącznikami musi być napisana w języku polskim, na maszynie, komputerze lub nieścieralnym atramentem oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy na zewnętrz.
  4. Oferta musi być złożona na kolejno ponumerowanych stronach, a numeracja stron powinna rozpoczynać się od numeru 1, umieszczonego na pierwszej stronie oferty, każda ponumerowana strona oferty musi być opatrzona imienną pieczęcią oraz podpisem osoby upoważnionej do podpisywania oferty.

• OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ:

1. Ofertę stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.
  2. Nazwę firmy, adres, NIP oraz telefon kontaktowy.
  3. Oświadczenia stanowiące załącznik nr 2 do niniejszego zapytania.

• PLANOWANY TRERMIN ZAWARCIA UMOWY

Organizator przewiduje zawrzeć umowę z Wykonawcą, który złożył najkorzystniejszą ofertę do dnia 14.07.2016 r.

• ZAŁĄCZNIKI

1. Oferta Wykonawcy