Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

na zdjęciu znajduje się grupa siedzących ludzi, słuchająca mężczyzny stojącego przy rzutniku
października
2020

Na podstawie uchwały Nr XXXII/327/2017 Rady Powiatu w Lublinie z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, Zarząd Powiatu w Lublinie serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia  24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 późn. zm.) działające na terenie Powiatu Lubelskiego do zgłaszania uwag, opinii wniosków dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu w Lublinie w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Lubelskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi  działalność pożytku publicznego na 2021 rok.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Edukacji, Promocji
i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Warunkiem udziału w konsultacjach jest podanie następujących informacji:

1)      nazwa i adres,

2)      dane rejestrowe,

3)      osoby uprawnione do reprezentowania organizacji,

4)      imię i nazwisko osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie:

1) zgłaszania uwag i opinii za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
 a.kalinowska-galat@powiat.lublin.pl,

2) zgłaszania uwag i opinii na piśmie pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Lublinie
ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin

Uwagi i opinie można przesyłać od 30 października 2020 r. do 13 listopada 2020 r.

Dokumenty do pobrania:

Projekt uchwały Rady Powiatu w Lublinie w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Lubelskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok wraz z uzasadnieniem i załącznikiem do uchwały.

Ikona pdfProjekt uchwały, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [191.72 KB]

Ikona pdfUzasadnienie uchwały, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [256.04 KB]