Co po gimnazjum i szkole podstawowej? Oferta szkół Powiatu Lubelskiego

25-03-2019

Zbliża się czas, w którym absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej będą dokonywać wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Lubelski.

Drogi Uczniu, jeśli kończysz właśnie szkołę podstawową lub gimnazjum i zastanawiasz się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej możesz wybrać spośród naszych szkół:
  • Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie
  • Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie
  • Zespół Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach
  • Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli
  • Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. W. Witosa w Piotrowicach

Nasze szkoły wyróżniają się:
  • wieloletnią tradycją,
  • atrakcyjną ofertą edukacyjną uwzględniającą potrzeby współczesnego młodego człowieka,
  • profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną,
  • nowoczesnymi i bardzo dobrze wyposażonymi pracowniami,
  • nowoczesną bazą sportową,
  • nauczaniem języków obcych ukierunkowanych zawodowo,
  • bezpłatnymi, dodatkowymi zajęciami przygotowującymi do egzaminu maturalnego,
  • międzynarodową wymianą młodzieży, zagranicznymi praktykami i stażami,
  • uczestnictwem w projektach unijnych.
Zachęcamy do zapoznania się z publikacją zawierającą ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lubelskiego na rok szkolny 2019/2020. Znajdziecie w niej informacje dotyczace kierunków kształcenia, których nauczamy na poziomie liceum, technikum i szkoły branżowej I stopnia, proponowane rozszerzenia programów nauczania, nowości i innowacje pedagogiczne, a także najciekawsze wydarzenia i sukcesy naszych uczniów.

Oferta edukacyjna szkół PL na 2019/2020